• Головна
  • Фіскальною службою області підписано Угоду про співпрацю та взаємодію з ветеранами податкової служби
17:10, 27 червня 2015 р.

Фіскальною службою області підписано Угоду про співпрацю та взаємодію з ветеранами податкової служби

Виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДФС у Кіровоградській області Олег Лічман та голова місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації “Асоціація ветеранів державної податкової служби України” Кіровоградської області Людмила Ципарська, підписали Угоду про співпрацю та взаємодію.

“Ми маємо намір скористатися величезним досвідом, навичками та високим фаховим рівнем ветеранів податкової служби для реалізації тих важливих завдань, які стоять перед ГУ ДФС у Кіровоградській області по посиленню боротьби з тіньовою економікою та корупцією, активізацією конструктивного діалогу з бізнесом і громадськістю. Хочемо продовжити практику залучення ветеранів  до обговорення нормативно-правових актів та масово-роз’яснювальної роботи, особливо серед громадян та майбутніх платників податків,” – зазначив в.о. начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області Олег Лічман під час підписання Угоди про співпрацю та взаємодію між ГУ ДФС у Кіровоградській області та ветеранами податкової служби Кіровоградщини.

Відповідно до Угоди, сторони об’єднують свої зусилля для підготовки майбутніх працівників органів ДФС, забезпеченні професійного становлення молодих працівників, формування у них відповідальності за виконання службових обов’язків та дотримання чинного законодавства, шляхом використання досвіду ветеранів. Ветерани податкової служби Кіровоградської області на добровільних засадах залучатимуться до науково-дослідної та роз’яснювальної роботи, публічного обговорення проектів нормативно-правових актів.   

Наполегливість, терпіння та подвижницька робота, допомога і підтримка починань ветеранів керівниками податкових органів обов’язково зумовлять позитивні зрушення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#фіксальна служба
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...