Керівник міськвідділу міліції вивчав проблеми громадян

5 червня в.о. начальника Кіровоградського МВ УМВС в області Володимир Гавриленко провів особистий виїзний прийом на території селища Гірничого.

Насамперед, Володимир Віталійович зустрівся з керівником КРЕПу № 9 й обговорив з ним питання проведення профілактичних заходів на території селища та посилення патрулювання вулиць працівниками ДАІ.

Аби поспілкуватися з мешканцями та дізнатися про їх ставлення до роботи дільничного, очільник міськвідділу міліції відвідав місцеві крамниці та бібліотеку. Володимир Віталійович цікавився у громадян, чи є у них побажання щодо роботи міліції, чи знають вони свого «шерифа».

У розмові з працівниками бібліотеки Володимир Гавриленко пообіцяв організувати для відвідувачів культурно-освітнього закладу зустріч з правоохоронцями. Адже саме тут більшість діток під час літніх канікул проводять вільний час.

- Сьогодні кожен з мешканців селища мав можливість особисто звернутися до мене з нагальними питаннями, - підсумував Володимир Гавриленко. – Планую й надалі проводити такі зустрічі з громадянами, адже вони є невід’ємною частиною роботи працівників правоохоронних органів і корисні для її покращання.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua