Матері одиначці потрібна допомога

Двадцятого липня 2014 року, відпочиваючи на водоймі, Вікторія  Лісова отримала травму – перелом п’ятого шийного хребця.

22 липня їй була зроблена операція під час якої був вставлений імплантат. За час свого лікування батьки Вікторії витратили всі свої заощадження та залізли у борги щоб врятувати свою доньку. Родина Вікторії відноситься до категорії малозабезпечених, у неї на руках двоє неповнолітніх дітей та пенсіонери батьки, Вікторія єдина хто працював у родині. Після операції ось уже як рік Вікторія не може ходити, для того щоб Вона встала на ноги їй потрібна реабілітація, але так вийшло що коштів на неї вже не має, тому що до сих пір батьки Вікторії не можуть розрахуватися за операцію та лікування своєї доньки.  Кіровоградським обласним Благодійним фондом «Допоможи своїй дитині» проведена робота по вивченню даної ситуації, де і як можна пройти необхідну реабілітацію, таких місць знайдено декілька , але найближчим до нас виявився Знам’янівський санаторій КП «Знам`янська обласна бальнеологічна лікарня», де є відділення в якому можна пройти таку реабілітацію.

Тому наш фонд виходячи з вище вказаної інформації звертається до Вас про допомогу. Всі кому не байдужа доля Вікторії, її дітей та родини, просимо Вас допомогти у зборі коштів на реабілітацію. Телефон Лісової Вікторії 096-734-93-91. Номер картки для переводу коштів в Приватбанку 4149 4378 5209 9298 Лісова Людмила (мама Вікторії)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua