На Кіровоградщині вилучено 700 літрів спирту на 44 тис.грн.

Одним із завдань податкової міліції є запобігання кримінальним та іншим правопорушенням у сфері незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту товарів, їх розкриття та розслідування.

В рамках виконання покладених завдань, 29 червня поточного року, працівниками слідчого і оперативного управлінь Головного управління ДФС у Кіровоградській області спільно з працівниками УСБУ в Кіровоградській області з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення і відшукання знарядь кримінального правопорушення на підставі ухвал слідчого-судді проведено 10 обшуків, в результаті чого вилучено більше 700 літрів спирту на суму 44 тис. грн., грошових коштів на суму 12 430 грн., обладнання для незаконного виготовлення алкогольних напоїв, а також гранату РГД-5.

Слідчим та оперативним управліннями фіскальної служби області і в подальшому приділятиметься особлива увага щодо детінізації ринку підакцизних товарів та виявлення кримінальних правопорушень у вказаній сфері.

податкова міліція вилучення спирту купить спирт в Кировограде СБУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии