• Головна
  • ДП«Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА»готується до зими
16:07, 1 липня 2015 р.

ДП«Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА»готується до зими

У рамках підготовки теплового господарства до нового опалювального сезону підприємством ще у квітні поточного року проведено гідравлічне опресування 119,6 км теплових мереж підвищеним тиском, виявлено 64 пошкодження, усунуто 31 пошкодження з заміною 0,51 км теплових мереж.

На початок липня виконано поточний ремонт 9 котелень, (45% від запланованих обсягів), 13 центральних теплових пунктів ( 50 % від запланованих обсягів) та 55 км. теплових мереж (46 % від запланованих обсягів).

Також підприємством виконано капітальний ремонт 0,51 км теплових мереж (47 % від плану робіт), замінено 93 одиниці запірної арматури( 62 % від плану робіт), замінено 15 люків теплових камер теплових мереж,  на 80 % виконано режимну наладку котлів, проводяться роботи по улаштуванню асфальтно-дорожнього покриття після проведення ремонту теплових мереж.

По електрогосподарству відремонтовано 49 силових конденсаторів (46 %), 249 електродвигунів (45 %), 26 заземлюючих пристроїв (30 %), відремонтовано та повірено 1321 одиниць контрольно- вимірювальних приладів та автоматики (63 % від плану робіт).

Одночасно з цим, представниками енергоінспекції та теплових районів проводиться перевірка готовності до роботи в опалювальний період теплових господарств споживачів, здійснюється нагляд за проведенням робіт з гідравлічних випробувань та промивань трубопроводів. На сьогоднішній день гідроопресування опалювальних систем після виконання ремонтних робіт зі складанням відповідних актів проведено в 11 установах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДП"Кіровоградтепло"
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...