Потік тимчасово переміщених осіб на Кіровоградщину дещо зменшився

Протягом минулого тижня до нашої області прибуло 8 переселенців зі східних областей України.

Така інформація прозвучала під час апаратної наради в обласній державній адміністрації. За словами заступника голови облдержадміністрації Віти Атаманчук, це найменша кількість переміщених з окупованих територій та зони АТО громадян за весь період їх прибуття на Кіровоградщину.

Разом з тим, протягом минулого тижня з області виїхали 12 переселенців. Частина з них повернулися додому, частина – перебрались до інших областей.

Розпочинаючи апаратну нараду, заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко нагадав, що минулого тижня в Кіровоградській області почала працювати робоча група спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Вона вивчає стан організації в нашому регіоні роботи з переміщеними із Криму та східних областей громадянами.

Сергій Коваленко також поінформував, що питання підтримки таких осіб (їх в області близько 10 тисяч), обговорено на засіданні обласної тристоронньої соціально-економічної ради. За результатами розгляду місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування рекомендовано провести роботу щодо залучення додаткового житла для розміщення переселенців. Слід також суттєво поліпшити взаємодію з волонтерськими, благодійними та релігійними організаціями, що опікуються вирішенням питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням прибулих осіб.
40 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua