Світловодськ: щоб попередити трагедії на воді, рятувальники провели роз’яснювальну роботу

Щоб попередити трагедії на воді під час купального сезону працівники пожежно-рятувальної служби області систематично проводять рейди.

Місця для перевірок обирають найбільш відвідувані. Тож, 1 липня рятувальники провели роз’яснювальну роботу у м.Світловодську, поблизу Кременчуцького водосховища. Тут полюбляють відпочивати як місцеві мешканці, так і гості міста.

Представники Служби порятунку прийшли застерегти відпочивальників від необачної поведінки та нагадати як не завдати шкоди життю та здоров’ю, відпочиваючи біля води. Крім того, працівники Світловодського міськрайонного відділу У ДСНС в області надали громадянам поперджувальні листівки.

 

Під час рейдів особлива увага приділяється дітям. Тому світловодським школярам нагадали, чим можуть обернутися небезпечні ігри на воді та стрибки з круч або мостів.

Серед відпочивальників не знайшлося жодного, хто б нехтував безпекою. Усі знають скільки часу і коли можна перебувати  у воді, що не варто далеко запливати від берега та купатися у нічний час доби. Організатори рейду відзначили, що робота такого змісту проводиться не даремно та продовжать роз’яснювати правила безпеки біля місцевих водойм.

 Прес-служба У ДСНС в області

Світловодськ купання відпочинок трагедія в Світловодську
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии