Платники Кіровоградської області поповнили бюджет на півтора мільярди гривень

У січні-червні 2015 року до зведеного бюджету регіону надійшло 1 млрд. 513 млн. грн., що на 249,4 млн. грн. більше аналогічного періоду минулого року.

Значну суму  зведений бюджет отримав від  сплати:

- податку на доходи фізичних осіб – 637,5 мільйонів гривень;

- податку на прибуток підприємств – 113,3 мільйонів гривень;

- податку на додану вартість – 230 мільйонів гривень;

- плати за землю – 157,5 мільйонів гривень;

- єдиного податку – 93,2 мільйони гривень.

До державного бюджету України зібрано 656,2 млн. грн., що на 194,2 мільйони гривень, або на 42 % більше, ніж у січні-червні 2014 року. Місцева скарбниця з початку року поповнилась на 856,6 млн.грн., що 55,2 млн.грн. або на 7 % більше ніж торік.

На сьогоднішній день на особливому контролі  є сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  – протягом першого півріччя поточного року надійшло 1 млрд. 549млн.грн.,  в т.ч. у червні – 314 млн.грн.

„Тенденція до збільшення надходжень податків до бюджету свідчить про свідомі кроки платників податків на шляху до євроінтеграції та позитивне ставлення до реформ, запроваджених урядом нашої держави, адже сплативши податки ми забезпечуємо безперебійну виплату пенсій, стипендій та забезпечуємо функціонування дитячих садочків, шкіл, медичних закладів тощо”, - зазначив в.о. начальника Головного управління ДФС у Кіровоградській області Олег Лічман. 

бюджет
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии