На Кіровоградщині майже 95% ПДВ відшкодовується „автоматом”

За 5 місяців 2015 року Кіровоградським платникам відшкодовано 329,2 млн. грн. податку на додану вартість, з них за процедурою автоматичного відшкодування – 312 млн. грн. Автоматичне відшкодування ПДВ отримали 16 суб’єктів господарювання, які працюють в різних галузях промисловості.

В порівнянні з відповідним періодом відшкодовані суми зменшились на 23,7млн.грн., при цьому відшкодування з бюджету в автоматичному режимі збільшилось на 20,6млн.грн.

Головне управління ДФС у Кіровоградській області нагадує, що відповідно до вимог Податкового кодексу України бюджетному відшкодуванню за заявою платника підлягає сума податку, фактично сплаченого отримувачем товарів/послуг у попередніх та звітному податкових періодах постачальникам таких товарів/послуг або до державного бюджету, в частині, що не перевищує суму, обчислену відповідно до пункту 200¹.3 статті 200¹ Податкового кодексу на момент отримання контролюючим органом податкової декларації. При цьому платники податку, які подали відповідну заяву мають відповідати критеріям, визначеним ст.200 Податкового кодексу.

Автоматичне бюджетне відшкодування здійснюється за результатами камеральної перевірки, яка проводиться протягом 20 календарних днів, наступних за граничним терміном отримання податкової декларації, та відповідно до вимог, визначених ст.76 Податкового кодексу України.

Контролюючий орган зобов’язаний протягом трьох робочих днів після закінчення перевірки надати органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, висновок із зазначенням суми, що підлягає автоматичному відшкодуванню з бюджету.

Критерії оцінки платника, відповідність яким надає такому платнику податку право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування сум ПДВ, побудовані на аналізі даних його звітних показників та наявної податкової інформації. 

ПДВ відшкодовується „автоматом”
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі