На Кіровоградщині на 97,8% перевірених КРУ об'єктах встановлено фінансові порушення

На 97,8% перевірених КРУ об'єктах в Кіровоградській області встановлено фінансові порушення.

Про це повідомила начальник контрольно-ревізійного управління в Кіровоградський області Таліна Дзеркаль на прес-конференції сьогодні, 6 листопада, передає кореспондент «Кіровоград.proUA.com» .

Вона зазначила, що управління протягом січня-вересня поточного року провело 354 контрольні заходи, якими охоплено діяльність 325 підприємств, установ і організацій, з них 243 – бюджетні установи. Контролю піддано операції з використання державних ресурсів на загальну суму понад 2,8 млрд. гривень.

Таліна Дзеркаль підкреслила, що проведені контрольні заходи засвідчили те, що і надалі має місце негативна практика незаконного та нецільового використання державних ресурсів. Такі порушення фінансово-господарської дисципліни виявлено майже у кожному з перевірених об'єктів контролю.

Загалом виявлено порушень фінансово-бюджетної дисципліни, в тому числі тих які призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму понад 284,3 млн. гривень.

Найбільш поширеними порушеннями фінансово-бюджетної дисципліни в державі і області залишаються порушення вимог Бюджетного кодексу в частині нецільового використання бюджетних коштів, взяття до сплати зобов'язань понад затверджені асигнування, відволікання бюджетних коштів у довготривалу дебіторську заборгованість.

А також — зайве витрачання бюджетних коштів внаслідок оплати завищених обсягів та вартості виконаних робіт і наданих послуг, витрачання бюджетних коштів на придбання меблів, обладнання, автотранспорту та інших матеріальних цінностей з перевищенням граничних нормативів, а також на утримання автотранспорту понад встановлені ліміти тощо.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua