• Головна
  • На Кіровоградщині на 97,8% перевірених КРУ об'єктах встановлено фінансові порушення
11:13, 9 листопада 2009 р.

На Кіровоградщині на 97,8% перевірених КРУ об'єктах встановлено фінансові порушення

На 97,8% перевірених КРУ об'єктах в Кіровоградській області встановлено фінансові порушення.

Про це повідомила начальник контрольно-ревізійного управління в Кіровоградський області Таліна Дзеркаль на прес-конференції сьогодні, 6 листопада, передає кореспондент «Кіровоград.proUA.com» .

Вона зазначила, що управління протягом січня-вересня поточного року провело 354 контрольні заходи, якими охоплено діяльність 325 підприємств, установ і організацій, з них 243 – бюджетні установи. Контролю піддано операції з використання державних ресурсів на загальну суму понад 2,8 млрд. гривень.

Таліна Дзеркаль підкреслила, що проведені контрольні заходи засвідчили те, що і надалі має місце негативна практика незаконного та нецільового використання державних ресурсів. Такі порушення фінансово-господарської дисципліни виявлено майже у кожному з перевірених об'єктів контролю.

Загалом виявлено порушень фінансово-бюджетної дисципліни, в тому числі тих які призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму понад 284,3 млн. гривень.

Найбільш поширеними порушеннями фінансово-бюджетної дисципліни в державі і області залишаються порушення вимог Бюджетного кодексу в частині нецільового використання бюджетних коштів, взяття до сплати зобов'язань понад затверджені асигнування, відволікання бюджетних коштів у довготривалу дебіторську заборгованість.

А також — зайве витрачання бюджетних коштів внаслідок оплати завищених обсягів та вартості виконаних робіт і наданих послуг, витрачання бюджетних коштів на придбання меблів, обладнання, автотранспорту та інших матеріальних цінностей з перевищенням граничних нормативів, а також на утримання автотранспорту понад встановлені ліміти тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...