Голова СБУ анонсував «феєрверк» антикорупційних розслідувань

Найбільш резонансною новиною минулого тижня стало затримання високопоставлених прокурорів Шапакіна та Корнійця. Голова СБУ В.Грицак заявив, що найближчим кількості антикорупційних розслідувань збільшиться, а також підкреслив, що «СБУ продовжує працювати у справі про вимагання хабарів високо посадовцями прокуратури. Команди "стоп" не буде». В.Грицак також повідомив, що 10 липня СБУ провела затримання ще одного працівника прокуратури - районного прокурора в Одесі.

Як відзначив один з ініціаторів «справи прокурорів», заступник Генпрокурора Давид Сакварелідзе, така резонансна спецоперація не могла б бути реалізованою без прямої підтримки Голови СБУ та гарантій Президента України: «До нас підключився Грицак Василь Сергійович - голова СБУ. Я вдячний йому і всім його хлопцям за те, що вони вперто і принципово пішли за нами, незважаючи на те, що відбувалось затримання прокурорських працівників високого рангу».

Планування операції із затримання прокурорів трималося у суворій таємниці, оскільки її ініціаторам було добре відомо, що у Генпрокуратурі діє «кругова порука» і будь-яка інформація моментально стане відомою корупціонерам. Саме тому до участі у реалізації були допущені виключно перевірені співробітники прокуратури та Служби безпеки, що уже свідчить про повну довіру керівництва держави до спецслужби. 

Свою  підтримку діям СБУ та її керівника В.Грицака висловили фактично усі гості програми «ШустерLIVE», під час якої Д.Сакварелідзе вкотре подякував Голові спецслужби за плідну співпрацю і допомогу.

Варто зазначити, що В.Грицак не обмежує дії СБУ виключно на зовнішніх корупційних проявах. Аналогічна робота ведеться й у системі відомства. Зокрема, як наголосив керівник СБУ, - «насамперед боротьбу з корупцією ми починаємо з себе». Зокрема, В.Грицак повідомив, що «два офіцери СБУ, яких затримали на хабарі в 170 тисяч доларів, «кришували» контрабанду автомобілів у Волинській області. Вони думали, що змогли домовитися з усіма, і їх схема буде працювати безкарно. Тепер ми зробимо все, щоб довести їх до суду».

Очільник СБУ запевнив, що кількість антикорупційних розслідувань буде збільшуватися: «Служба безпеки України буде працювати на те, щоб кожен корупціонер отримував свій судовий вирок. Це головний критерій нашої роботи», - резюмував В.Грицак.

В.Грицак
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии