33 тисячі дітей з усієї області нинішнього літа було охоплено організованим відпочинком на базі шкіл

Про це під час наради повідомила заступник директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Алла Олійник.

Вона повідомила, що нинішнього літа на базі загальноосвітніх навчальних закладів області працювало 534 літніх табори, де відпочили більше 33 тисяч дітей шкільного віку від 7 до 17 років (у тому числі 1396 вихованців шкіл-інтернатів).

Найбільшу кількість склали табори універсального профілю – 201 табір, у яких відпочили 12,7 тисяч дітей. Також в області функціонувало 147 профільних таборів, у яких були задіяні близько 10 тисяч дітей, а також 117 мовних таборів, де відпочили 6,2 тисячі дітей.

Алла Олійник повідомила, що у 2015 році за ініціативи Міністерства освіти і науки України було запропоновано новий вид відпочинку дітей – у пришкільних таборах мовного профілю, зокрема, з вивчення англійської, німецької та французької мов.

– До роботи у мовних таборах було залучено 434 вчителі іноземної мови, 5 студентів-волонтерів за напрямком «романо-германська філологія» КДПУ імені В.Винниченка,а також 6 волонтерів, – повідомила Алла Олійник.

Окрім того, при школах також діяли мовно-профільні табори, зокрема, художньо-естетичного, інформаційно-технологічного, еколого-натуралістичного, історико-краєзнавчого, туристичного та спортивного спрямування, з тим, аби діти могли всебічно розвиватися, і здобули певні знання та навички із зазначених профілів.

За словами посадовця, найбільше мовних таборів працювало у Голованівському (27), Кіровоградському (22), Гайворонському (13), Добровеличківському (11), Світловодському (11) районах, а найменше (по одному мовному табору) – у Компаніївському, Маловисківському та Онуфріївському районах, а також у місті Знам’янка.

Добре була організована робота з відпочинку дітей у Добровеличківському, Новгородківському, Кіровоградському, Голованівському, Гайворонському та Новоархангельському районах, де всі табори були профільними.

Високий показник охоплення дітей організованим відпочинком був у пришкільних таборах на базі навчальних закладів Долинського (70,5 %), Олександрійського (70 %), Світловодського (65 %), Устинівського (64,5 %), Кіровоградського (63 %) районів. А от низький показник охоплення був у Світловодську (17 %), Кіровограді (18 %), Знам’янці (20,9 %), а також у Новоархангельському (30,9%), Маловисківському (35 %) та Компаніївському (36 %) районі.

Алла Олійник також повідомила, що в обласному центрі з 2 по 12 червня нинішнього року на базі машинобудівного коледжу КНТУ працювала «Літня школа-2015», як освітньо-виховний захід для учнів 8-х класів. Особливістю даної школи було поглиблене вивчення англійської мови інженерного спрямування. Зазначений проект, у свою чергу, сприяв підвищенню освітнього та культурного рівня учнів та формуванню у них професійної орієнтації.
Окрім того, діти, які перебували у мовних таборах здійснили 367 екскурсійних поїздок визначними місцями області, а також до міста Умані, до Миколаєва, Вінниці та Києва.
З учнями 10-х класів були проведені військово-патріотичні збори. Зазначені збори відбулися на базі філії «Чорноліської лісної школи», де були задіяні учні Знам'янського та Олександрійського районів та Оникіївського оздоровчого комплексу «Лісова пісня», де були задіяні учні шкіл Маловисківського району.
Важливим є те, що у районах і містах області влітку було організовано відпочинок 21941 дитини пільгових категорій, що становить 24,3 % від загальної кількості дітей шкільного віку.
Під час літніх канікул у школах-інтернатах організовано відпочинок для 45 дітей-сиріт, 178 дітей, позбавлених батьківського піклування, 133 дітей-інвалідів, 636 дітей з багатодітних та малозабезпечених родин, 12 дітей, батьки яких загинули, постраждали, або беруть участь в АТО, 10 дітей внутрішньо переміщених осіб, 12 дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, 350 дітей, які перебувають на диспансерному обліку і для 360 талановитих та обдарованих дітей.
– Всього на підготовку та проведення оздоровчої та відпочинкової кампанії влітку нинішнього року, з усіх джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством, заплановано використати 10,5 млн. грн. На сьогодні, фактично використано 4,9 млн. грн., – повідомила Алла Олійник.
дитячій табір
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
11 просмотров в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Партнерский материал
В последнее время город Славянск на мировой арене звучал только в контексте военных действий на Донбассе. Пророссийские наемники захватили город в апреле 2014 года, с тех пор Славянск был у всех на слуху. О нем говорили по телевизору, писали в интернете и газетах, говорили в кабинетах высокопоставленных лиц. После того, как сепаратисты вместе с наемниками покинули город под натиском украинских военных, в городе наступил мир. Сегодня здесь по улицам беззабо...
Новости компаний
Александр Вилкул, Вадим Новинский, Дмитрий Шпенов и Нестор Шифрич покинули зал заседаний Верховной Рады во время выступления президента Петра Порошенко с ежегодным посланием. Оппозиционеры вышли из зала после слов президента, раскалывающих общество вопросами веры и языка. «Мы покинули зал заседаний во время выступления президента в знак протеста. Президент говорил красиво, но он говорил про какую-то другую страну, а не про нищую разворованную Украину, кото...
Новости компаний
Дети взрослеют удивительно быстро. И все раньше и раньше начинают стремиться к самостоятельности. Самостоятельно ходить в секцию, возвращаться со школы или играть на улице без присмотра. Даже самый самоотверженный родитель не в состоянии быть с ребёнком каждую минуту. Но для каждого родителя всегда важно знать, что ребенок в безопасности. Смарт-часы для детей решают эту проблему. Они позволяют не только знать, где ребёнок, но и как и с кем он общается. Это...
Происшествия
Днями близько 19-ї години по вулиці Марка Вовчка в напрямку вулиці Буровугільна рухався автомобіль ВАЗ, водій якого не обрав безпечної швидкості, втратив керування та здійснив наїзд на перешкоду, якою виявилось дерево біля дороги. Свідки події одразу викликали медиків та поліцейських. На місці події бригада швидкої надала водію першу медичну допомогу. Але від госпіталізації він відмовився. У свою чергу інспек тори опитали свідків події, яких виявилось чима...
Новости компаний
Технологии постоянно развиваются, они делают нашу жизнь комфортнее, безопаснее и интереснее. Медицина также не стоит на месте. Современный бесконтактный термометр для измерения температуры – это устройство, которое в скором будущем заменит все ртутные и электронные термометры в каждой семье. Почему ртутные и электронные термометры уходят в прошлое? Ртутные модели уходят в прошлое по нескольким причинам: неудобство измерения, его длительность, а также опасн...
Политические новости
Один из лидеров оппозиции Александр Вилкул назвал представление ГПУ о снятии депутатской неприкосновенности очередной попыткой власти оказать давление и ограничить его политическую активность накануне выборов. На своей странице в Фейсбук оппозиционер написал: «Президентская кампания началась. Началась с зачистки оппозиционного поля. Власть снова пытается протащить фейковое «подання» против меня. В первый раз ГПУ даже не удосужилась предоставить юридическое...
Общество
Дорожні служби Кропивницького мають бути готовими самостійно виконувати ремонти дорожнього полотна і виконувати необхідну його розмітку. Відповідно, комунальники повинні бути забезпечені необхідною спеціальною технікою, а у Кропивницькому має функціонувати комунальний асфальтовий завод. Завдання активніше зайнятися його придбанням і монтажем поставив міський голова Андрій Райкович під час понеділкової апаратної наради. - Це повинен бути сучасний, високотех...
Новости компаний
Каждый день в мире совершаются тысячи карманных краж. Преимущественно, происходят они в метро, в маршрутных такси, на улицах города. Кражи совершаются не только из карманов прохожих. Сумки и рюкзаки являются очень легкодоступными объектами для воров. Как обезопасить свои вещи? Чтобы снизить риск воровства в общественных местах, приобретите современный антикражный рюкзак Bobby. Это очень стильный и элегантный рюкзак, который имеет особое строение. Многие лю...
Новости компаний
Наверняка вы помните, что 27 июля 2017 года, в силу вступил закон об ужесточении наказания за нетрезвое вождение. В соответствии с этим документом штраф за вождение в состоянии алкогольного или наркотического опьянения составляет 600 не облагаемых налогами минимумов доходов граждан, то есть 10 200 грн. за первичное нарушение и 20 400 грн. (1200 «минимумов») в случае повторного подобного правонарушения в течение года. Для водителей, дважды подвергшихся нака...
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua: