Завдяки їм ми допомагаємо фронту

У пресі завжди згадують про волонтерів які доправили допомогу, але чомусь не часто згадують про тих людей, які передають цю допомогу через волонтерів, адже завдяки їм волонтери мають змогу доправляти необхідні речі в зону АТО.

Один з таких небайдужих людей – Жук Максим Славович, директор ТОВ «Формула-АГРО».

Саме громадянська позиція та порив патріотичних почуттів надихнули Максима Славовича та працівників підприємства надавати допомогу військовим. Спочатку це були кошти на рахунки всеукраїнських волонтерських фондів. На прохання координатора ГФ «Славутич» Володимира Конюшенка, про допомогу військовим, працівники ТОВ «Формула-АГРО» та особисто Жук Максим, радо відгукнулись.

Не можемо не сказати про куплений Максимом Славовичем прилад нічного бачення, який був доставлений бійцям волонтерами «Славутича» під час останньої поїздки на Схід країни. Можна з впевненістю сказати, що трудовий колектив підприємства систематично передає допомогу для військових.

Працівники ТОВ «Формула-АГРО» бажають українським бійцям повернутися додому з перемогою живими й не ушкодженими, і щоб нарешті над нашими головами було мирне небо.

Не можемо оминути увагою Віряскіну Світлану Миколаївну, директора рекламного агентства «Алігатор».

З початком конфлікту на Сході нашої держави Світлана надавала з друзями матеріальну допомогу товаришу Максиму Бендерову, військовому з Олександрії, відомому спортсмену - Чемпіону України з панкратіону. Вони купували спорядження, форму, одним словом, все що було потрібне для військової служби. Крім того, активно бере участь у зустрічах військових з фронту, та займається допомогою сім'ям загиблих воїнів АТО. Світлана розуміє, що це небагато, але дуже необхідно для наших військових, які боронять УКРАЇНУ. Тож по можливості вона систематично передає допомогу в зону АТО.

Але одною з головних сфер допомоги Світлани Миколаївни, є інформаційна підтримка – друк поліграфічної продукції на теми пов’язані з АТО, надання рекламних площ на біг-бордах задля популяризації ідеї, допомоги армії серед населення.

Світлана Віряскіна

Світлана Віряскіна

Співпраця з громадським формуванням «Славутич» почалась через особисте знайомство з Володимиром Івановичем Конюшенком. Як добре, що люди які надають допомогу військовим знаходять одне одного задля підтримки армії.

51 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua