• Головна
  • Кіровоградська «Зірка» готова до сезону
09:34, 20 липня 2015 р.

Кіровоградська «Зірка» готова до сезону

Останній товариський матч міжсезоння «Зірка» проводила з «Черкаським Дніпром», який цього року вийшов до першої ліги.

Команди почали без розвідки, тож м’яч не забарився. Індивідуальну майстерність продемонстрував Борис Баранець, який дальнім ударом з-за меж штрафного майданчику вже на 7-ій хвилині матчу відкрив рахунок. Можливо, якби визначався кращий гол міжсезоння, то цей м’яч напевно був би у фаворитах. «Зірка» мала в середині тайму ще дві нагоди, але не поталанило Владиславу Лупашко. Як іноді буває – не забиваєш ти, забивають тобі. Черкащани використали одну з небагатьох своїх можливостей на 32-ій хвилині матчу, коли після розіграшу кутового м’яч після удару Олега Тарасенка опинився у воротах кіровоградців.
В другому таймі Сергій Лавриненко провів декілька замін, використавши молодих гравців та новачків. Але долю матчу вирішили якраз досвідчені футболісти. Коли вже пішов компенсований час, Ігор Загальський, який проводив перший матч в міжсезоння (нагадаємо, Ігор виступав у складі студентської збірної на Універсіаді), знайшов вивіреною передачею Олександра Акименка, проти якого господарі порушили правила у своєму карному майданчику. Загальський пенальті чітко реалізував, тим самим підсумувавши всю роботу, яку провели футболісти «Зірки» влітку під час підготовки до сезону.
А сам сезон розпочнеться вже наступної неділі. Нагадаємо, «Зірка» 26 липня буде приймати ще одного дебютанта ліги – київську «Оболонь-Бровар». Матч розпочнеться о 18.00.

«Черкаський Дніпро» (Черкаси) – «Зірка» (Кіровоград) – 1:2 (1:1).
18 липня 2015 року (субота). Початок о 18:00. Черкаси. Стадіон «Центральний». +25 С. 370 глядачів. Товариський матч.
«Черкаський Дніпро»: 77. Мирний Віталій (33. Будюк Орест, 46), 29. Давидов Олег (25. Синоьогуб Олег, 53), 22. Сафонов Олександр, 20. Тарасенко Олег (30. Бурлін Анатолій, 77), 16. Гонщик Вадим (27. Шопін Володимир, 46), 13. Мединський Ігор, 17. Бушман Юрій (Кошадзе Леван, 53), 8. Кошка Олег (5. Бессалов Артем, 68), 10. Скарлош Андрій (19. Сторчоус Андрій, 53), 15. Скепський Денис (4. Вакуленко Антон, 75), 9. Батальський Олександр (21. Качур Руслан, 62). Головний тренер: Столовицький Ігор.
«Зірка»: 33. Поштаренко Павло, 55. Ковальов Максим (20. Фатєєв Дмитро, 68), 18. Кучеренко Олександр, 10. Допілка Олег (к/к), 11. Бацула Андрій (13. Бочак Роман, 77), 8. Лупашко Владислав (85. Керножицький Сергій, 80), 16. Баранець Борис (50. Акименко Олександр, 66), 22. Баранець Григорій (21. Загальський Ігор, 54), 7. Мостовий Андрій (15. Збунь Олексій, 72), 9. Щедрий Артем (2. новачок, 59), 99. Локтіонов Роман (17. Деребчинський Олександр, 52). Виконуючий обов’язки головного тренера: Лавриненко Сергій.
Голи: 0:1, Баранець Борис (7); 1:1, Тарасенко Олег (32); 1:2, Загальський Ігор (90+3, з пенальті).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію