Пожежна безпека в лісах залежить від кожного

Влітку питання збереження лісів від вогню перебуває на постійному контролі рятувальників області.

Працівники Управління ДСНС в області 23 липня виїхали до лісового масиву району Лісопаркової у Кіровограді. Разом з представниками місцевого пожежно-рятувального підрозділу та співробітниками правоохоронних органів провели обхід територій, в яких найчастіше збираються бажаючі відпочити на свіжому повітрі.

Усі знають, що збереження лісових масивів від пожеж – громадський обов’язок кожного. Тож, громадяни повинні свідомо ставитися до пожежної безпеки, адже саме з вини людей найчастіше виникають загоряння: розпалене і забуте після відпочинку багаття, кинутий недопалок чи сірник - достатньо однієї іскри, щоб безжальний вогонь поглинув сотні квадратних метрів лісових насаджень.

Обійшовши територію, учасники рейду переконалися, що відпочиваючих збирається тут чимало. Тому спілкуючись з відпочивальниками працівники Служби «101» нагадали правила поводження з вогнем, порадили обирати для відпочинку спеціально відведені місця, наголосили на забороні палити багаття у хвойному лісі. Також громадяни отримали застережні листівки, пам’ятки щодо безпечного поводження у лісі, та поділились своїм досвідом як безпечно відпочивати і висловили надію на те, що кіровоградці будуть суворіше дотримуватись правил пожежної безпеки, відпочиваючи на природі.

Пожежонебезпечний період триває, тож працівники Управління ДСНС в області й надалі проводитимуть попереджувальні рейди у лісових масивах Кіровоградщини для того, щоб «зелені легені» регіону якомога менше страждали від недбалого поводження з вогнем.

Прес-служба У ДСНС в області

пожежна безпека
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии