Спільно з органами місцевої влади та громадськістю міліція активізує роботу щодо покращання криміногенної ситуації у Кіровограді

Таке рішення прийнято учасниками робочої зустрічі, що відбулася 23 липня у Кіровоградському міськвідділі міліції. Напрямки подальшої співпраці правоохоронці обговорили з керівництвом міста, представниками громадських формувань, головами квартальних комітетів та житлово-експлуатаційних об’єднань обласного центру.

Насамперед, присутні розглянули питання вжиття додаткових заходів щодо попередження та розкриття крадіжок виробів з металу: кабелів, люків, труб та іншого майна. Оскільки останнім часом у місті почастішали випадки скоєння таких злочинів.

- Лише за підтримки населення та органів влади ми зможемо виправити ситуацію, що склалася. Готові врахувати пропозиції та зауваження, які сприятимуть покращанню ефективності нашої спільної роботи, - наголосив керівник Кіровоградського МВ УМВС в області Володимир Гавриленко, звертаючись до присутніх.

У рамках наради було вирішено посилити взаємодію дільничних інспекторів міліції з головами квартальних комітетів та керівниками ЖЕО на територіях обслуговування. Звернутися до міської ради з пропозицією розширення штату «Кіровоградської міської дружини» та відповідно збільшення кількості спільних з міліцією нарядів. Також розглянути можливість залучення до цього напрямку роботи представників муніципального патруля.

У свою чергу, громадське формування «Кіровоград-Правопорядок» надаватиме 2-3 рази на тиждень автомобіль для додаткового патруля, що охоронятиме порядок у денний час.

26 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua