Спільно з органами місцевої влади та громадськістю міліція активізує роботу щодо покращання криміногенної ситуації у Кіровограді

Таке рішення прийнято учасниками робочої зустрічі, що відбулася 23 липня у Кіровоградському міськвідділі міліції. Напрямки подальшої співпраці правоохоронці обговорили з керівництвом міста, представниками громадських формувань, головами квартальних комітетів та житлово-експлуатаційних об’єднань обласного центру.

Насамперед, присутні розглянули питання вжиття додаткових заходів щодо попередження та розкриття крадіжок виробів з металу: кабелів, люків, труб та іншого майна. Оскільки останнім часом у місті почастішали випадки скоєння таких злочинів.

- Лише за підтримки населення та органів влади ми зможемо виправити ситуацію, що склалася. Готові врахувати пропозиції та зауваження, які сприятимуть покращанню ефективності нашої спільної роботи, - наголосив керівник Кіровоградського МВ УМВС в області Володимир Гавриленко, звертаючись до присутніх.

У рамках наради було вирішено посилити взаємодію дільничних інспекторів міліції з головами квартальних комітетів та керівниками ЖЕО на територіях обслуговування. Звернутися до міської ради з пропозицією розширення штату «Кіровоградської міської дружини» та відповідно збільшення кількості спільних з міліцією нарядів. Також розглянути можливість залучення до цього напрямку роботи представників муніципального патруля.

У свою чергу, громадське формування «Кіровоград-Правопорядок» надаватиме 2-3 рази на тиждень автомобіль для додаткового патруля, що охоронятиме порядок у денний час.

міліція активізує роботу
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии