Оперативниками фіскальної служби області вилучено із незаконного обігу підакцизні товари на понад 20,8 мільйонів гривень

У ході проведення заходів в рамках операцій „Акциз-2015” та „Нафтопродукт-2015”, направлених на протидію незаконного виробництва та обігу підакцизних товарів і перекриттю каналів їх контрабандного походження на внутрішній ринок України, співробітниками оперативного управління фіскальної служби області з початку року із незаконного обігу вилучено товарів на загальну суму 21,4 млн.грн., у тому числі підакцизної групи на суму 20 мільйонів 845 тисяч гривень.

Також з початку року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за матеріалами оперативних підрозділів Головного управління фіскальної служби області внесено 21 кримінальне правопорушення економічної спрямованості: 9 – за фактами ухилення від сплати до бюджету податків, 6 – за результатами роботи щодо протидії розкраданню бюджетних коштів та їх легалізації, 4 – за фактами незаконної реалізації алкогольних напоїв, виготовлених з недоброякісної сировини та по 1 – за фактом фіктивного підприємництва та незаконної заявки до відшкодування ПДВ.

Протягом звітного періоду в ході оперативного супроводження кримінальних проваджень, внесених до Єдиного реєстру досудових розслідувань за матеріалами оперативних підрозділів податкової міліції, у 8 кримінальних провадженнях в рамках застосування податкового компромісу (підрозділ 92 розділу ХХ „Перехідних положень” Податкового кодексу України”), відшкодовано збитки на загальну суму 3 млн. 598 тис.грн. та 2 кримінальних провадження направлено до суду з обвинувальним актом.

акциз
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии