Реклама
15:28, 24 липня 2015 р.

Їхати без остраху

Реклама

Мабуть, сьогодні вже дуже невелика кількість громадян України ніколи не їздила за кордон. Хтось просто подорожує, хтось шукає можливості заробити. Але ніхто не може бути впевненим, що з ним нічого не станеться під час подорожі.

З кожним днем все більше подорожуючих задля власної безпеки користуються послугою «туристичне страхування». Але перед тим, як оформляти страховий поліс, необхідно розібратись у всіх тонкощах та «підводних каменях» даної справи.

Види туристичного страхування

Страхові компанії України можуть запропонувати своїм клієнтам безліч видів туристичного страхування. Найпопулярніші з них:

  • страхування життя та здоров’я подорожуючих;
  • страхування майна;
  • поліси відповідальності.

Окремо хочеться виділити страхування автомобільного транспорту http://ugic.com.ua/strakhuvannya-transportu/. Досить велика кількість клієнтів страхових компаній оформляють страховий поліс, який забезпечує компенсацію у випадку пошкодження транспортного засобу. Якщо ж ви плануєте подорожувати на власному авто, то рекомендується оформити страховку, яка покриватиме ваші збитки, у випадку пошкодження машини за кордоном.

Для чого необхідна така страховка саме вам?

Бажання зекономити є типовим для всіх громадян України. Але виїжджаючи за кордон краще бути готовим до непередбачуваних ситуацій. Крім цього, потрібно підбирати умови полісу виходячи із країн, які ви плануєте відвідати. Наприклад, подорожуючи до Індії, Таїланду, та інших країн «третього світу», рекомендується оформити страховий поліс на захист життя, здоров’я та майна. Навряд ви будете їхати туди власним транспортом, а ось постраждати від крадіжки чи захворіти в таких куточках світу – ризик доволі високий.

В свою чергу, подорожуючи по Європі, більш доцільним буде якраз страхування транспортного засобу. Взагалі, чим більше страхових випадків покриває поліс – тим краще. Але, зрозуміло, що ціна страховки прямо пропорційна кількості цих самих страхових випадків. Тому, якщо маєте на меті зекономити, ретельно підбирайте умови контракту.

Важливим фактором у підборі страховки є і вибір самої компанії, з якою ви хочете укласти договір. Перед тим, як обирати фірму вам необхідно дізнатись про неї таку інформацію, як добросовісність, кількість клієнтів, наявність та термін ліцензії. Якщо ж все в порядку, то вперед, до нових пригод на горизонтах всієї планети! Ну а береженого, як нам добре відомо, Бог береже!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...