У Бобринці вирішили встановити пам'ятник Троцькому

Рішення про встановлення пам'ятника Леву Троцькому було прийнято під час 44-ї сесії Бобринецької міської ради.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили в міськраді.

Ініціатором заходу стала Громадська рада при міському голові Леонідові Кравченку, на одному із засідань якої й було прийнято рішення «Про встановлення в центральному парку ім. М.Л.Кропивницького пам'ятника Л.Д.Троцькому» з метою увіковічення пам'яті та з нагоди 130 річниці від дня народження земляка, відомого політичного діяча.

Встановлення заплановано на 2010 рік.

Для виготовлення та встановлення пам'ятника в центральному парку міста зібрання вирішило залучити благодійні кошти.

Лев Давидович Троцький (справжнє прізвище — Бронштейн), нар. 26 жовтня (7 листопада) 1879 року в Янівці (нині село Береславка Бобринецького району Кіровоградської області). Помер 21 серпня 1940 року в Мексиці) — політичний діяч і літератор.

Був революціонером-більшовиком і теоретиком-марксистом. Він був упливовим політиком в ранні роки Радянського Союзу, спершу як Народний комісар закордонних справ, а потім як засновник і головнокомандувач Червоної армії та Воєнний народний комісар. Він був також одним із засновників Політбюро Компартії. Теоретик перманентної революції. Після боротьби за владу з Йосипом Сталіним у 1920-ті, Троцького було виключено з Комуністичної партії та депортовано з Радянського Союзу. В 1940 році, вже будучи в Мексиці в вимушеному екзилі, він був за наказом Сталіна вбитий Рамоном Меркадером — радянським агентом. Ідеї Троцького є базою для комуністичних теорій, об`єднаних під назвою троцькізм.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua