Енергетична незалежність по-новомиргородськи

Курс до енергетичної незалежності, який обрала районна влада Новомиргородщини, яскраво ілюструє народну приказку, що сани готувати треба ще з літа.

Так, одразу кілька бюджетних установ в райцентрі наразі переоблаштовують свої системи опалення під альтернативні газові та вугіллю види палива. Запровадження заходів з енергоефективності – це вимога голови облдержадміністрації перед усіма районами області. Новомиргородський район серед передовиків з реалізації поставленого завдання. Минула зима керівництву району довела доцільність подібних кроків. Адже, як зазначив голова Новомиргородської райдержадміністрації Олександр Сенченко, навіть якщо в бюджеті і вистачає коштів розрахуватися за природний газ, то встановлені ліміти для території всерівно обмежують об’єми споживання блакитного палива.
А оскільки в районі є власне виробництво паливних брикетів, яким займається КП «Новомиргородський Новобуд», то й перехід на такий вид опалення цілком логічний і виправданий. До того ж, і встановлювані котли також кіровоградського виробництва - заводу "Дозавтомати".
Досить показовим є той факт, що з метою економії бюджетних коштів від централізованого опалення вирішили відмовитись Новомиргородська райдержадміністрація та райрада. Будівництво котельні, де триває монтаж котла потужністю 150 кВт, оглянув Сергій Кузьменко після особистого прийому громадян в РДА.
Обраний курс Новомиргородської районної влади очільник області схвалює і підтримує: "Зима не за горами і ми маємо зробити усе від нас залежне, щоб коштів для наших бюджетних установ вистачало не лише на опалення. Тому питання альтернативної енергетики і переведення адміністративних приміщень на опалення пеллетами та брикетами – це завдання для усіх територій області", - наголосив Сергій Кузьменко, і далі зазначив, що у Новомиргородському районі із цим завданням добре справляються: "У декількох закладах уже встановлено котли кіровоградських "Дозавтоматів". Районний бюджет зекономить величезну суму коштів за зиму – майже 700 тис. грн.", - сказав він.
Як розповів голова райдержадміністрації, монтаж двох паливних котлів потужністю по 50 кВт триває іще в одному адміністративному приміщені, де розміщено окремі управління РДА. Там уже навіть сформовано запас паливних брикетів, якого має вистачити на перші 3 місяці опалювального періоду. Раніше будівля опалювалася вугіллям, температура взимку тут була не вище +15 С°, кардинально ситуація має змінитися із переходом на опалення брикетами. У теплий період опалювального сезону, коли температура повітря плюсова, планується використовувати тільки один котел. Окупиться проект, за словами Олександра Сенченка, десь через 5 років, але вже в перший рік використання очікувана економія бюджетних коштів складе 25%.
До слова, один з об’єктів, який оглянув голова облдержадміністрації під час робочої поїздки у Новомиргородський район – центральна районна лікарня, і як розповів голова РДА, тут також працюють над оптимізацією паливної системи. Хоч лікарня і обігрівається від автономної газової котельні, але районна влада веде перемовини щодо її переобладнання із спеціалізованими підприємствами.51 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua