Питання наповнення бюджетної казни обговорили під час наради у фіскальній службі області

Днями, у Головному управлінні ДФС у Кіровоградській області відбулась виробнича нарада, під час якої керівництво ГУ ДФС в області, начальники структурних підрозділів обласного апарату та начальники державних податкових інспекцій області обговорили актуальні та найбільш проблемні питання, пов’язані із виконанням бюджетних призначень.

В цей складний для країни час, ми повинні максимально комунікувати свої зусилля для того, щоб забезпечувати стабільні надходження до бюджетів усіх рівнів. Такими словами відкрив нараду в.о. начальника Головного управління ДФС у Кіровоградській області Олег Лічман.

Підсумовуючи результати роботи по надходженням до бюджетів усіх рівнів, в ході наради Олегом Лічманом зазначено, що протягом першого півріччя 2015 року до державного бюджету зібрано податків у сумі 656,2 млн. грн. Найбільші надходження складають податок на додану вартість та податок на доходи фізичних осіб – 230 млн.грн. та 165,5 млн.грн. відповідно.

До місцевого бюджету спрямовано 856,6 млн.грн., в тому числі значним платежем у дохідній частині регіону є податок на доходи фізичних осіб, який склав 472 мільйони гривень. Крім того, в місцеву казну надійшло: плати за землю в сумі 157,5 млн. грн., єдиного податку – 93,2 млн. грн.

Також, з початку року фіскальниками спрямовано до бюджету 1 млрд. 549 млн.грн.єдиного соціального внеску.

На нараді заслухали керівників державних податкових інспекцій, які прозвітували про стан сплати податків у районах області.

„Ще хочу наголосити, що ми повинні максимально створити комфортні умови для обслуговування платників податків. Саме від наших платників залежить, як вчасно буде наповнюватись бюджетна скарбниця. А від так, налагодження партнерських стосунків між сумлінними платниками податків та органами фіскальної служби області є запорукою виконання поставлених перед нами державних завдань”, - підсумував Олег Лічман.

35 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua