• Головна
  • Питання наповнення бюджетної казни обговорили під час наради у фіскальній службі області
08:45, 31 липня 2015 р.

Питання наповнення бюджетної казни обговорили під час наради у фіскальній службі області

Днями, у Головному управлінні ДФС у Кіровоградській області відбулась виробнича нарада, під час якої керівництво ГУ ДФС в області, начальники структурних підрозділів обласного апарату та начальники державних податкових інспекцій області обговорили актуальні та найбільш проблемні питання, пов’язані із виконанням бюджетних призначень.

В цей складний для країни час, ми повинні максимально комунікувати свої зусилля для того, щоб забезпечувати стабільні надходження до бюджетів усіх рівнів. Такими словами відкрив нараду в.о. начальника Головного управління ДФС у Кіровоградській області Олег Лічман.

Підсумовуючи результати роботи по надходженням до бюджетів усіх рівнів, в ході наради Олегом Лічманом зазначено, що протягом першого півріччя 2015 року до державного бюджету зібрано податків у сумі 656,2 млн. грн. Найбільші надходження складають податок на додану вартість та податок на доходи фізичних осіб – 230 млн.грн. та 165,5 млн.грн. відповідно.

До місцевого бюджету спрямовано 856,6 млн.грн., в тому числі значним платежем у дохідній частині регіону є податок на доходи фізичних осіб, який склав 472 мільйони гривень. Крім того, в місцеву казну надійшло: плати за землю в сумі 157,5 млн. грн., єдиного податку – 93,2 млн. грн.

Також, з початку року фіскальниками спрямовано до бюджету 1 млрд. 549 млн.грн.єдиного соціального внеску.

На нараді заслухали керівників державних податкових інспекцій, які прозвітували про стан сплати податків у районах області.

„Ще хочу наголосити, що ми повинні максимально створити комфортні умови для обслуговування платників податків. Саме від наших платників залежить, як вчасно буде наповнюватись бюджетна скарбниця. А від так, налагодження партнерських стосунків між сумлінними платниками податків та органами фіскальної служби області є запорукою виконання поставлених перед нами державних завдань”, - підсумував Олег Лічман.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Олег Лічман
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...