У Долинському районі розвивається переробна промисловість

На території Маловодянської сільської ради Долинського району – у селі Писанка – працює підприємство з переробки насіння соняшника на олію ТОВ «Агропостач», яке відвідав голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Очільник області поспілкувався з керівником підприємства Віктором Нагорним, оглянув цехи, поцікавився станом справ на переробному заводі.

Варто наголосити, що ТОВ «Агропостач» є провідним підприємством у промисловій галузі Долинського району. За словами заступника директора із виробництва Олега Колінчака, потужність переробки становить 200 тонн насіння на добу, при цьому вихід олії складає близько 40%. Також він зазначив, що окрім олії, на заводі виготовляється і соняшникова макуха, а відходи (лушпиння) використовуються для опалення приміщення заводу. Оскільки ТОВ «Агропостач» не має власної сировини, насіння соняшника закуповується у сільгоспвиробників, переважно з Долинського району.

Нині на підприємстві тривають ремонтні роботи та підготовка до сезону робіт. Активну фазу переробки заплановано розпочати 25 серпня і триватиме вона до травня наступного року.

Сьогодні керівництвом переробного заводу працевлаштовано близько 100 чоловік, які отримують зарплату вищу від середньої по району. У вересні, коли триватиме активна фаза переробки, планується підняти рівень зарплати ще на 17 %.

- Ми вітаємо людей, які готові інвестувати в економіку області. Власники підприємства вклали немалі кошти, купили обладнання, створили підприємство і сьогодні дають людям роботу, - поділився своїми враженнями від візиту на підприємство Сергій Кузьменко. - Ми зробимо все, щоб вони могли працювати і не мали адміністративних проблем. Треба підтримувати людей, які хочуть працювати і створювати робочі місця.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua