Російські ЗМІ спотворили зміст інтерв’ю посла Франції в Росії

Посол Франції в Росії не стверджував, що санкції скасують вже цього року.

Деякі російські та проросійські ЗМІ у понеділок повідомили, буцімто посол Франції у Росії запевнив, що до кінця 2015 року санкції проти Росії будуть скасовані. Однак, оригінал публікації інтерв’ю з дипломатом свідчить про те, що він лише сподівається на врегулювання ситуації в Україні і – як наслідок – скасування санкцій до кінця 2015 року.

3 серпня деякі російські та проросійські інтернет-ЗМІ вийшли із заголовками: «Посол Франції: санкції проти Росії скасують уже цього року» та «Посол Франції вважає, що антиросійські санкції скасують до кінця року».


6F919585-6C29-4C14-A8AA-B34775C65787_mw1024_s_n

«Новостное агентство Харьков» у новині про «скасування санкцій» пише:

«Окремо посол зазначив, що санкційна політика щодо РФ виявилась занадто небезпечною для економіки Європи авантюрою. На думку Ріпера, санкції проти Росії будуть скасовані вже цього року, оскільки ніякої вигоди вони не принесли, а європейські країни самі собі завдали колосального збитку».

Жан-Моріс Ріпер в інтерв’ю інформаційному агентству «Інтерфакс» дійсно зазначив, що, на його думку, санкції «нікому не приносять вигоди», але не стверджував, що їх скасують вже у 2015 році. За його словами, питання зняття санкцій пов'язане із реалізацією мінських угод. Очікувані терміни виконання цієї угоди  це кінець поточного року. Посол висловив сподівання, що до кінця року ситуація в Україні буде врегульована.

Ось оригінал його відповідей на запитання журналістів щодо санкцій:

«Питання зняття санкцій пов'язане з реалізацією мінських угод. Очікувані терміни виконання цієї угоди – це кінець поточного року. Ми сподіваємося, що до кінця року ми досягнемо угоди між сепаратистами і Києвом, а також між чотирма країнами-учасницями «нормандського формату», що дозволить врегулювати ситуацію в Україні, а також зняти санкції з Росії», – сказав Ріпер.

«Але, як відомо, у кожної медалі дві сторони. Санкції та російські контр-санкції виявили відносну слабкість російської економіки в деяких секторах: у сфері сільського господарства і виробництва. На наш погляд, ця ситуація підтверджує те, що економіка повинна залишатися відкритою. Санкції нікому не приносять вигоду, і ми вітаємо їх скасування, як тільки це стане можливим. Росія потребує деяких технологій, а французькі підприємства потребують російського ринку збуту. Ми повинні взаємодіяти»,  заявив Жан-Моріс Ріпер.

«Новостное агентство Харьков» також наводить так звану «цитату» із вищезазначеного інтерв’ю: «Санкції проти Росії можуть бути скасовані до кінця 2015 року, оскільки вони недоцільні. Наприклад, до кінця 2014 року товарообіг тільки між Росією і Францією скоротився на 7%, що вже говорити про всю Європу».

Однак, такої цитати в оригіналі тексту немає.

Європейський союз 20 квітня продовжив чинність своїх секторальних економічних санкцій проти Росії через її дестабілізаційну роль на сході України до 31 січня 2016 року. Це стало наслідком попереднього рішення ЄС, що можливе зняття цих санкцій має бути пов’язане з виконанням мінських домовленостей. Росія на рік продовжила санкції щодо ЄС у відповідь.

24 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua