Бабуся виборола право на спілкування з онукою

Після п’яти місяців судової тяганини за Суботіновою Людмилою Іванівною таки визнали право на спілкування з п’ятирічною онукою Веронікою.

Людмила Іванівна в березні цього року звернулась в громадську приймальню ГО «Територія успіху», вичерпавши всі можливості знайти спільну мову з колишньою невісткою. Молода жінка вдруге одружилась і не бажала, щоб минуле нагадувало їй чи її дочці про себе, тому без жодних пояснень вона в односторонньому порядку припинила спілкування зі свекрухою і не дозволяла їй бачитись з дитиною. Доходило до того, що бабуся знаючи, де робить закупи колишня невістка годинами очікувала біля магазину в надії побачити онуку. Одного разу через це виник скандал з новим чоловіком матері дівчинки. Той погрожував, вимагав ніколи більш не шукати зустрічей з дитиною і зникнути з їх життя.

Але Людмила Іванівна вирішила боротись. Юрист «Території успіху» - Євген Гурницький допоміг їй скласти позовну заяву і далі представляв ї інтереси в суді.

Він розповідає, що справа весь час затягувалась, багато слухань переносили, або скасовували з ініціативи іншої сторони. Вони постійно змінювали юристів і стратегію поведінки, плутались в показах. Намагались підкріпити свої позиції за допомогою психолога і його висновків про те, що бабуся нібито погано впливає на дитину, а дівчинка її не любить і боїться. Але психолог, не зміг підтвердити ні свій фах ні кваліфікацію документально тому його свідчення не за наполяганням адвоката бабусі Є. Гурницького не були долучені до справи як висновок експерта. Натомість, суд взяв до уваги висновки комісії служби по правам дітей Кіровоградської міської ради, яка постановила дозволити бабусі спілкуватись з внучкою щосуботи по дві години.

Людмила Іванівна показує фото, де вона з улюбленою внучкою, вже невдовзі вона сподівається побачити її, планує як вони проведуть дозвілля. Каже, що не гнівається на колишню невістку і розуміє чому вона так чинила, але від свого теж не хоче відступати: « Так вона розлучилась з моїм сином і між ними зараз непрості стосунки, але ж я від того не перестала бути бабусею своїй онуці і хіба гірше буде дитині від того, що в її житі буде ще одна людина яка її любить? А шкодити її новій сім’ї я не маю жодного наміру»

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua