КНТУ допоможе студентам-фінансистам Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу отримати дипломи бакалаврів

У розпал вступної кампанії випускники 2015-го року спеціальностей «Фінанси та кредит» і «Програмна інженерія» Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу дізналися, що їхній навчальний заклад не видасть їм дипломи бакалаврів, оскільки термін дії відповідних ліцензій коледжу закінчився ще рік тому. Рятуючи ситуацію, Міністерство освіти і науки України дозволило Кіровоградському національному технічному університету взяти на себе процедуру видачі дипломів випускникам ККТК спеціальності «Фінанси і кредит».

Як повідомив ректор КНТУ, професор Михайло Черновол на зустрічі зі студентами коледжу, 31-го липня технічний університет нарешті отримав від Міністерства освіти і науки листа, яким надається дозвіл на переведення студентів спеціальності «Фінанси і кредит» (на жаль, про спеціальність «Програмна інженерія» мова у листі не йдеться) на навчання до університету для здачі державних екзаменів, проведення підсумкової атестації та видачі дипломів освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр».

Прийняттю цього рішення передували звернення батьків студентів до МОН, перемовини керівництва області, кіровоградських народних депутатів та ректорату КНТУ із заступниками міністра освіти і науки України тощо. Зрештою, домовились, що виняткова ситуація потребує виняткового вирішення. Випускники коледжу цього року спеціальності «Фінанси і кредит» пишуть заяви про переведення на навчання з ККТК та зарахування до КНТУ за контрактною формою. Проте фактично навчання складатиметься лише з державної атестації: консультацій та екзаменів за чотирма базовими предметами. (Звісно, університету було б краще прийняти цих випускників коледжу на початок четвертого курсу, але, враховуючи той факт, що студенти або їхні батьки вже сплатили коледжу за повний термін навчання, керівництво КНТУ у цьому питанні зробило беззаперечний крок назустріч студентам.) В умовах обмеженого часу технічний університет за один день вирішив формальні питання, пов’язані із підготовкою контрактів на прийом екзаменів, відкликанням викладачів із відпусток та безпосередньою підготовкою до державних іспитів.

Вже до 6-го серпня результати екзаменів мусять бути внесеними до Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Потім за декілька днів університет отримає з ЄДЕБО номери дипломів цих студентів. Далі типографія надрукує дипломи, і ті бакалаври-фінансисти, хто планує продовжувати навчання, отримають можливість поступити до магістратури або на 5-й курс, здобувати освітньо-кваліфікаційні рівні магістра чи спеціаліста, відповідно. У вигляді винятку та за погодженням з МОН, КНТУ продовжив до 11-го серпня прийом документів на денну форму навчання для майбутніх магістрів та спеціалістів.

Департамент освіти і науки ОДА

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
18.09.2017
23.05.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua