• Головна
  • КНТУ допоможе студентам-фінансистам Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу отримати дипломи бакалаврів
12:19, 6 серпня 2015 р.

КНТУ допоможе студентам-фінансистам Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу отримати дипломи бакалаврів

У розпал вступної кампанії випускники 2015-го року спеціальностей «Фінанси та кредит» і «Програмна інженерія» Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу дізналися, що їхній навчальний заклад не видасть їм дипломи бакалаврів, оскільки термін дії відповідних ліцензій коледжу закінчився ще рік тому. Рятуючи ситуацію, Міністерство освіти і науки України дозволило Кіровоградському національному технічному університету взяти на себе процедуру видачі дипломів випускникам ККТК спеціальності «Фінанси і кредит».

Як повідомив ректор КНТУ, професор Михайло Черновол на зустрічі зі студентами коледжу, 31-го липня технічний університет нарешті отримав від Міністерства освіти і науки листа, яким надається дозвіл на переведення студентів спеціальності «Фінанси і кредит» (на жаль, про спеціальність «Програмна інженерія» мова у листі не йдеться) на навчання до університету для здачі державних екзаменів, проведення підсумкової атестації та видачі дипломів освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр».

Прийняттю цього рішення передували звернення батьків студентів до МОН, перемовини керівництва області, кіровоградських народних депутатів та ректорату КНТУ із заступниками міністра освіти і науки України тощо. Зрештою, домовились, що виняткова ситуація потребує виняткового вирішення. Випускники коледжу цього року спеціальності «Фінанси і кредит» пишуть заяви про переведення на навчання з ККТК та зарахування до КНТУ за контрактною формою. Проте фактично навчання складатиметься лише з державної атестації: консультацій та екзаменів за чотирма базовими предметами. (Звісно, університету було б краще прийняти цих випускників коледжу на початок четвертого курсу, але, враховуючи той факт, що студенти або їхні батьки вже сплатили коледжу за повний термін навчання, керівництво КНТУ у цьому питанні зробило беззаперечний крок назустріч студентам.) В умовах обмеженого часу технічний університет за один день вирішив формальні питання, пов’язані із підготовкою контрактів на прийом екзаменів, відкликанням викладачів із відпусток та безпосередньою підготовкою до державних іспитів.

Вже до 6-го серпня результати екзаменів мусять бути внесеними до Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Потім за декілька днів університет отримає з ЄДЕБО номери дипломів цих студентів. Далі типографія надрукує дипломи, і ті бакалаври-фінансисти, хто планує продовжувати навчання, отримають можливість поступити до магістратури або на 5-й курс, здобувати освітньо-кваліфікаційні рівні магістра чи спеціаліста, відповідно. У вигляді винятку та за погодженням з МОН, КНТУ продовжив до 11-го серпня прийом документів на денну форму навчання для майбутніх магістрів та спеціалістів.

Департамент освіти і науки ОДА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КНТУ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...