Громадський діяч з Олександрії розповів про становлення патріотичних рухів в 90-ті та Сашка Білого.

Володимир Васильович Стадніченко волонтер громадського формування «Славутич», на сьогодні є одним з відомих олександрійських волонтерів в місті, сфера його допомоги військовим – ремонт бронетехніки, а зокрема БТРів. Але мова піде не про волонтерський внесок Володимира Васильовича, а про буремні 90-ті роки, саме тоді відбулося становлення ряду українських патріотичних рухів.

У 90-х роках Володимир Стадніченко очолює силову структуру під назвою «Варта ДСУ», яка займалась фізичним загартуванням молоді – вишколи, табори, участь в змаганнях та створення спортивних секцій.

– Я завжди говорив, що хтось повинен був закласти цю цеглинку патріотичного виховання , і от наша структура гуртувала та готувала молодих хлопців, які потім стали зрілими командирами які зараз воюють на фронтах необхідне – розповідає Володимир Стадніченко – Потім співпраця з УНА-УНСО , я також радий і гордий, що мав безпосередні контакти з Дмитром Корчинським з іншими патріотами з цього формування.

Згодився Володимир Васильович розповісти про зустріч з Олександром Музичком, більш відомим як Сашко Білий. З ним Стадніченко зустрівся під час одного з вишколів, передувало цьому попереднє знайомство – Музичко також був членом об'єднання «Державна самостійність України», а також в свій час був одним з командирів Рівенського підрозділу «Варти ДСУ».

  • Охарактеризували Сашка Білого можу, як патріота, професіонала і відданого справі патріота. – говорить Володимир Васильович – Я ніколи не чув з його боку якихось скарг, він просто вирішував всі завдання, які перед ним ставились. І я хочу сказати, що Сашко не загинув, на його місце і з його ідеєю стали десятки патріоті..

Табори та вишколи організовані «вартою» проводилися за свій кошт та кошти небайдужих патріотів. Відбувалися такі вишколи по всій території нашої держави, це були і Закарпаття і Полтавщина, були бійців варти і на Рівенських вишколах і в Кримських горах. На одному з таких гірських вишколів волонтер «Славутича» Володимир Стадніченко познайомився з Мустафою Джамілієвим.

Не один успішний вишкіл з кримськими татарами ми провели , в Бахчисараї проводили збори, штурмували кримські гори, вчилися виживати – це потім знадобилось у війні з ворогом. – розповідає Володимир Васильович.

Приймав участь Стадніченко і у створенні спортивних шкіл, разом з Олександром Корнієнком та Олександром Притулою створили Федерацію національного єдиноборства «Спас». В підсумку вона стала міжнародною федерацією, а Олександрійська школа «Спас» стала законодавицею мод серед всіх шкіл цього традиційного українського бойового мистецтва.

Ми гордимося тим, що така людина, як Володимир Васильович Стадніченко є членом нашого формування та реалізує з нами програми по допомозі військовим. – відзначив координатор громадського формування «Славутич» Володимир Конюшенко.

Володимир Конюшенко та Володимир Стадн__ченко з солдатами Володимир Стадн__ченко Сашко Б__лий (в__дм__чений синьою крапкою) Стадн__ченко (крайн__й справа) на вишкол__ Стадн__ченко з вихованцями

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua