Кіровоградських підприємців-початківців консультують щодо ведення бізнесу

Функціонування мережі консалтингових центрів – шанс для підприємців-початківців трансформувати власний бізнес у повноцінний структурний елемент ринкової економіки регіону.

Н. Борисова, начальник відділу організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості.

Серед нововведень державної служби зайнятості, що відбуваються на етапі її модернізації, чільне місце посідають консалтингові центри, діяльність яких спрямована на надання комплексної допомоги підприємцям-початківцям із числа колишніх безробітних у напрямку ведення бізнесу та підвищення його рентабельності.

До інформаційних заходів, які є функціональною частиною діяльності Консалтингових центрів, залучаються представники управління Державної фіскальної служби, Спілки підприємців, управління Пенсійного фонду, Об’єднаної державної податкової інспекції, управління Держпраці. Звернувшись сюди, підприємці зможуть отримати консультації щодо оптимізації виробничого процесу відповідно до стану ринкової економіки та потреб споживачів; бухгалтерського обліку суб’єктів підприємницької діяльності; процедури зарахування страхового стажу підприємцям; охорони праці та інших питань, пов’язаних з організацією та ефективним функціонуванням власної справи.

Нещодавно Консалтингові центри відкрились на базі Знам’янського міськрайонного та Долинського районного центрів зайнятості. Їхня робота розпочалась з інформаційних заходів, у рамках яких підприємці-початківці отримали ґрунтовні відповіді на запитання, що стосуються аспектів трудового й податкового законодавства, обліку та оподаткування діяльності малого підприємництва, мікроекономічних питань, бізнес-планування тощо.

Консалтингові центри дають можливість підприємцям удосконалити механізми функціонування власного бізнесу, розробити шляхи його ефективного ведення.

ведення бізнесу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі