Олександрійським міськрайонним центром зайнятості проведено виїзний День

Нестабільна ситуація в країні та криза провокують низку перетворень та негативних змін у системі ринкової економіки, змушують роботодавців оптимізувати трудові ресурси власного підприємства шляхом вивільнення працівників.

Саме тому однією з основоположних засад політики державної служби зайнятості є забезпечення гарантіями й правами на працю осіб, що втратили роботу.

Так, Олександрійським міськрайонним центром зайнятості проведено виїзний День у Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів. Зміст та мета заходу обумовлені фактом ліквідації даної установи і, як наслідок, масовим вивільненням 11працівників, які повідомлені про своє звільнення до 1 вересня 2015 року.

У рамках заходу фахівці міськрайонного центру зайнятості поінформували присутніх про загальні питання, що пов’язані з працевлаштуванням, стан ринку праці та перспективи його розвитку, порядок реєстрації в службі зайнятості та послуги, що вона надає клієнтам. До їхньої уваги також були презентовані актуальні вакансії по місту Олексадрії та району.

Провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних міськрайонного центру зайнятості О. Корінь проконсультувала присутніх щодо питань чинного законодавства про працю, законів України «Про зайнятість населення» та «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття». Крім цього, вона надала учасникам заходу інформацію стосовно можливостей їхньої професійної підготовки, перепідготовки, у тому числі шляхом отримання ваучерів на навчання, участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру за сприяння служби зайнятості, пояснила, якими соціальними гарантіями забезпечуються вивільнювані працівники.

Функціональним елементом виїзного Дня став консультпункт, де всі охочі мали змогу отримати ґрунтовні відповіді на питання щодо подальшого працевлаштування.

Заходи такого плану дають можливість здійснити превентивні заходи щодо попередження підвищення рівня безробіття у відповідному регіоні, психологічної адаптації працівників до початку їхнього фактичного звільнення.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
18.09.2017
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua