Влада зацікавлена у розвитку зовнішньоекономічної діяльності підприємств області

На цьому заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко наголосив під час «круглого столу» з питання покращення ефективності співпраці ГУ Державної фіскальної служби в області та обласної організації роботодавців.
Посадовець, зокрема, відзначив, що підтримка зовнішньоекономічної активності підприємств області залишається одним із пріоритетних завдань обласної влади. У цьому контексті він нагадав, що під час перебування на Кіровоградщині першого секретаря Посольства Республіки Білорусь в Україні Віри Воронко також йшлося про поглиблення співпраці між країнами, зокрема, про створення спільних підприємств.
Також Сергій Коваленко торкнувся питання відшкодування підприємствам області податку на додану вартість. За його інформацією, з початку поточного року платники податків, що працюють на території нашої області, заявили про відшкодування зазначеного податку з бюджету на суму більше 583 млн. грн. Із заявленої суми державою підприємцям було повернуто 487,6 млн. грн., з яких 332 млн. грн. було повернуто в автоматичному режимі.
Проте, різниця коштів, що не були відшкодовані, складає 96,2 млн. грн. Окрім того, більше 150 млн. грн. були повернуті не в автоматичному режимі.
Сергій Коваленко наголосив на необхідності вжиття комплексу заходів, спрямованих на повернення різниці, що виникла у процесі відшкодування податку на додану вартість.
– Питання відшкодування податку на додану вартість має бути вирішене ближчим часом, адже це кошти, що мають піти на виплату людям заробітної плати та на інші першочергові соціальні виплати, – підкреслив він.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua