Влада зацікавлена у розвитку зовнішньоекономічної діяльності підприємств області

На цьому заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко наголосив під час «круглого столу» з питання покращення ефективності співпраці ГУ Державної фіскальної служби в області та обласної організації роботодавців.
Посадовець, зокрема, відзначив, що підтримка зовнішньоекономічної активності підприємств області залишається одним із пріоритетних завдань обласної влади. У цьому контексті він нагадав, що під час перебування на Кіровоградщині першого секретаря Посольства Республіки Білорусь в Україні Віри Воронко також йшлося про поглиблення співпраці між країнами, зокрема, про створення спільних підприємств.
Також Сергій Коваленко торкнувся питання відшкодування підприємствам області податку на додану вартість. За його інформацією, з початку поточного року платники податків, що працюють на території нашої області, заявили про відшкодування зазначеного податку з бюджету на суму більше 583 млн. грн. Із заявленої суми державою підприємцям було повернуто 487,6 млн. грн., з яких 332 млн. грн. було повернуто в автоматичному режимі.
Проте, різниця коштів, що не були відшкодовані, складає 96,2 млн. грн. Окрім того, більше 150 млн. грн. були повернуті не в автоматичному режимі.
Сергій Коваленко наголосив на необхідності вжиття комплексу заходів, спрямованих на повернення різниці, що виникла у процесі відшкодування податку на додану вартість.
– Питання відшкодування податку на додану вартість має бути вирішене ближчим часом, адже це кошти, що мають піти на виплату людям заробітної плати та на інші першочергові соціальні виплати, – підкреслив він.
Влада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі