В Інформаційно-консультаційному центрі Кіровоградського обласного центру завершив роботу тренінг із самозайнятості для переселенців

В Інформаційно-консультаційному центрі Кіровоградського обласного центру зайнятості завершає роботу дводенний тренінг із самозайнятості «Від ідеї до успіху» для внутрішньо переміщених осіб з Донецької, Луганської областей та АР Крим, організований у рамках співробітництва між Кіровоградським ОЦЗ та громадською організацією «Територія успіху».

Тренінгове заняття розпочалося з обговорення домашнього завдання учасників з подальшим його аналізом. Бізнес-тренер пояснювала, у чому полягають недоліки виконаної роботи, відзначала позитивні моменти. Крім цього, присутні були поінформовані про конкуренцію у сфері різних видів діяльності, можливі ризики в бізнесі, бізнес-ідеї та їхню реалізацію, завдання та функції бізнес-плану, деталі його складання, адаптацію до умов ринкової економіки регіону та відповідної сфери діяльності.

Варто зазначити, що тренінг проходив в атмосфері взаємодопомоги, учасники активно брали участь у виконанні вправ та завдань, спрямованих на формування у внутрішньо переміщених осіб іншої моделі поведінки на ринку праці.

переселенці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі