Рятувальники Кіровоградщини продовжують дбати про безпеку громадян на водоймах

Фахівці стверджують, що літній відпочинок сприяє відновленню організму, але при умові, що він буде безпечним.

Проте не всі громадяни, вирушаючи до моря, річки чи ставка, дбають про власну безпеку. Дуже часто відпочивальники переоцінюють свої сили або вдаються до небезпечних експериментів і, як результат, поповнюють сумну статистику загиблих на воді. Для того, щоб прикрих випадків було якомога менше, рятувальники проводять рейдові перевірки дотримання громадянами правил безпеки під час відпочинку біля водоймищ. Адже у спекотну днину прохолодний ставок чи річка – своєрідний порятунок для організму людини.

Такі перевірки розпочалися у червні і триватимуть впродовж усього періоду літнього відпочинку громадян в кожному районі області. 11 серпня рятувальники Бобринецького та Добровеличківського району здійснили обхід місцевих ставків, щоб поспілкуватися з відпочивальниками. У ці дні на березі водойм чимало відпочиваючих різного віку, сюди приходять навіть старенькі бабусі, дідусі, хоча вони вже у такому віці лише супроводжують та контролюють своїх онуків, і, що важливо, завдяки своєму життєвому досвіду знають як уберегти дітей від необачних вчинків на воді.

Поспілкувалися рятувальники і з молоддю, яка переважає серед відпочивальників. На їх думку, основні правила, яких необхідно дотримуватись, – це не вживати спиртного, не допускати ігор з притопленням, відпочивати у тих місцях, де не відомі стан берега та дна. Крім того, юнаки та дівчата наголосили на тому, що малолітні діти повинні відпочивати тільки під наглядом своїх батьків. Слухаючи поради відпочивальників стосовно того, як відпочивати безпечно, мимоволі виникає думка про те, що якби усі без винятку громадяни дбали про безпеку - загиблих на воді було б значно менше.

Тож, шановні громадяни, вирушаючи на відпочинок до води, не забувайте подбати про власну безпеку. Не нехтуйте порадами фахівців, бережіть своє життя і здоров’я!

Прес-служба У ДСНС в області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua