Кіровоградщина в центрі уваги світових брендів

На три дні Кіровоград стане центром агропромислового життя України міжнародного рівня. Щоб продемонструвати широкий асортимент продукції, а також останні новинки Кіровоградщину відвідають представники провідних світових виробників сільськогосподарської техніки Європи та США та аграрії з усіх куточків України.

З 1 по 3 жовтня на агропромисловій виставці "АгроЕкспо-2015" кіровоградці зможуть стати свідками цієї події. Про це повідомив представник оргкомітету виставки ‒ генеральний директор Асоціації виробників техніки та обладнання для АПК "Украгромаш" Юрій Демець.

За його словами, вже сформований певний пул постійних компаній-учасниць світових брендів, всеукраїнських галузевих асоціацій та аграріїв з усіх регіонів України, що перетворює "АгроЕкспо" на своєрідну агропромислову "тусовку".

‒ На "Агроекспо" представлять продукцію глобальні компанії. Це, наприклад, і John Deere, і AGCO, і концерн CNH (до якого входять компанії Сase IH та New Holland), а також Vaderstad, Versatile, Lemken та багато інших, ‒ каже Юрій Демець.

Нагадаємо, що Національна агропромислова виставка "Агроекспо-2015" пройде з 1 по 3 жовтня в Кіровограді. Для всіх відвідувачів та учасників, як і в попередні роки, будуть працювати численні пункти громадського харчування з широким асортиментом і прийнятними цінами. Пройде і традиційний «Покровський ярмарок». Більш детально з новинами виставки можна ознайомитись на офіційному сайті www.ukragroexpo.com.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua