Новоукраїнський район: рятувальники провели роботу щодо попередження пожеж у побуті

Цього року літо видалося спекотним. Люди шукають порятунку від спеки у лісі чи біля. А ті, які не мають можливості виїхати на природу відпочивають вдома чи на дачних ділянках. Тому для рятувальників дуже важливо у цей період проводити профілактичну роботу не лише у місцях масового відпочинку у лісопарковій зоні чи біля річки, а й житлових масивах м. Кіровограда та області. Для цього вони влаштовують, так звані, рейдові перевірки у житлових масивах, які дають змогу з’ясувати чи обізнані громадяни із правилами безпечної поведінки у побуті.

13 серпня така перевірка відбулася у м. Новоукраїнка. Спілкуючись з громадянами, рятувальники нагадують жителям не лише правила користування побутовими електро- та газовими приладами, користування відкритим вогнем, наголосили на обережності під час паління, закликали не кидати непогашених недопалків та сірників. Звернули увагу мешканців міста і на правила безпечного відпочинку біля водойм та у лісах, на небезпеку спалювання сухої рослинності, коли вогонь може перекинутись на житлові будинки і лісові насадження, на дитячі пустощі з вогнем, зазначили у бесіді і про випадки виявлення застарілих боєприпасів та сучасних вибухових пристроїв. Питання безпечної поведінки у період спеки (не вирушати у цей період на далекі відстані, з собою мати питну воду, одягати обов’язково лтній головний убір, довго не перебувати на сонці) теж не залишилось поза увагою.

Щоб закріпити знання, працівники служби порятунку залишили жителям Новоукраїнки застерігаючі листівки.

Питання безпеки цивільного населення, профілактика виникнення надзвичайних подій, і в першу чергу, пожеж, попередження загибелі та травмування людей залишається пріоритетним у діяльності служби порятунку, тож такі рейди триватимуть і надалі.

Прес-служба У ДСНС в області

Новоукраїнський район
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі