У Кіровограді відбувся «круглий стіл» з питань бюджетного відшкодування ПДВ

У Кіровограді відбулося засідання „круглого столу” з представниками Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців (КОООР) та Головного управління ДФС у Кіровоградській області.

Ключовим питанням для обговорення під час „круглого столу” стало питання відшкодування податку на додану вартість компаніям - експортерам, а також питання електронного адміністрування ПДВ.

У зібранні взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Коваленко, народний депутат України Станіслав Березкін, голова Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців Павло Штутман, представники КОООР та фіскальних органів.

Перш за все очільник фіскальної служби в області Олег Лічман подякував присутнім зазначивши, що завдяки спільній роботі та при активній підтримці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування держава вчасно отримувала фінансовий ресурс для виконання своїх функцій.

Доповідаючи про результати роботи відомства у цьому напрямку Олег Лічман довів до відома присутніх, що при сплаті за січень-липень 2015 року податку на додану вартість у розмірі 276 мільйонів гривень, з початку року платники податків регіону заявили  до відшкодування з бюджету більше 583,8 мільйонів гривень цього податку. За його словами – по області спостерігається негативний баланс щодо надходжень по ПДВ та заявками на їх відшкодування – з бюджету повертається платникам податків більше коштів, чим надходить. Зазначений фактор негативно впливає на своєчасність повернення заявлених до відшкодування сум з бюджету.

Зокрема з початку року на рахунки платників області було повернуто заявленого до відшкодування ПДВ на суму 487,6млн.грн. (у 2014 році – 613,3 млн. грн.), з них повернуто 332,2млн.грн (68,1відс. від загальної суми) – в автоматичному режимі, тобто за спрощеною процедурою у 2015 році без проведення позапланових виїзних документальних перевірок було повернуто більше, ніж 2/3 всієї повернутої суми.

Загалом, автоматичне відшкодування ПДВ протягом семи місяців 2015 року отримали 18 суб’єктів господарювання регіону, які працюють у різних галузях промисловості. За аналогічний період 2014 року ПДВ автоматом отримали 8 суб’єктів господарювання.

Наприкінці зустрічі відбулася гостра дискусія, яка стала доказом взаємного інтересу до підтримки якісного та конструктивного діалогу між провідними підприємствами Кіровоградщини і фіскальниками. На питання, які цікавили присутніх відповідали представники Головного управління ДФС у Кіровоградській області, з представниками ЗМІ поспілкувався голова Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців Павло Штутман.

„Сьогодні Державна фіскальна служба України та бізнес є стратегічними партнерами, які працюють заради однієї мети - розвитку підприємництва в країні, та відповідно, стабільного економічного зростання держави в цілому. Саме на виконання цих завдань спрямовані всі наші ініціативи та новації.

Впевнений, що сьогоднішня наша зустріч стане кроком до налагодження більш тісних партнерських стосунків та конструктивної співпраці між органами ДФС та платниками податків. Адже, нині нас об‘єднує спільна відповідальність за добробут громадян, за економічну незалежність країни, за гідне місце серед інших держав світу,” – додав на завершення заходу керівник обласного відомства Олег Лічман.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua