На Кіровоградщині тривають перевірки навчальних закладів

Турбота про майбутнє покоління – пріоритетне завдання держави і кожного дорослого члена суспільства.

Для того, щоб виховати достойну зміну треба докласти чимало зусиль, передбачити і врахувати безліч нюансів. Крім того, для реалізації цієї мети працює безліч установ, центрів раннього розвитку та творчих здібностей молоді, ігрових кімнат Монтесорі, садочків і нарешті, шкіл із найрізноманітнішими програмами та спецкурсами з тієї чи іншої шкільної дисципліни. Свої послуги також пропонують фахівці із різних напрямків наукових досягнень. Проте у цьому розмаїтті освітніх послуг не треба забувати і про безпеку малечі. Тому, коли дітлахи радіють літнім канікулам, у школах проводяться перевірки стану протипожежного захисту, у ході яких перевіряється виконання приписів попередніх перевірок. А порожні класні кімнати та коридори - нагода для усунення виявлених недоліків у повному обсязі.

14 серпня така перевірка відбулася у навчальних закладах м. Знам’янка. Особлива увага зверталась на наявність у школі первинних засобів пожежогасіння, проведення вогнезахисної обробки дерев’яних конструкцій, справність автоматичної пожежної сигналізації, облаштування пожежних щитів, не менш важливим моментом перевірки є стан протипожежних водойм, наявність безперешкодних під’їздів спецтехніки, оновлення планів евакуації. Також фахівці оглядали і класні кімнати та стан електромережі усього приміщення школи.

Усі вимоги повинні бути дотримані, адже мова йде про життя дітей. Тому виявлені недоліки керівники та посадові особи повинні в обов’язковому порядку усунути у стислі терміни, щоб навчальний процес розпочався вчасно.

У ДСНС у Кіровоградській області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua