На Кіровоградщині тривають перевірки навчальних закладів

Турбота про майбутнє покоління – пріоритетне завдання держави і кожного дорослого члена суспільства.

Для того, щоб виховати достойну зміну треба докласти чимало зусиль, передбачити і врахувати безліч нюансів. Крім того, для реалізації цієї мети працює безліч установ, центрів раннього розвитку та творчих здібностей молоді, ігрових кімнат Монтесорі, садочків і нарешті, шкіл із найрізноманітнішими програмами та спецкурсами з тієї чи іншої шкільної дисципліни. Свої послуги також пропонують фахівці із різних напрямків наукових досягнень. Проте у цьому розмаїтті освітніх послуг не треба забувати і про безпеку малечі. Тому, коли дітлахи радіють літнім канікулам, у школах проводяться перевірки стану протипожежного захисту, у ході яких перевіряється виконання приписів попередніх перевірок. А порожні класні кімнати та коридори - нагода для усунення виявлених недоліків у повному обсязі.

14 серпня така перевірка відбулася у навчальних закладах м. Знам’янка. Особлива увага зверталась на наявність у школі первинних засобів пожежогасіння, проведення вогнезахисної обробки дерев’яних конструкцій, справність автоматичної пожежної сигналізації, облаштування пожежних щитів, не менш важливим моментом перевірки є стан протипожежних водойм, наявність безперешкодних під’їздів спецтехніки, оновлення планів евакуації. Також фахівці оглядали і класні кімнати та стан електромережі усього приміщення школи.

Усі вимоги повинні бути дотримані, адже мова йде про життя дітей. Тому виявлені недоліки керівники та посадові особи повинні в обов’язковому порядку усунути у стислі терміни, щоб навчальний процес розпочався вчасно.

У ДСНС у Кіровоградській області

перевірка шкіл
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі