Кіровоградщина: рятувальники відвідали переселенців, які проживають у психоневрологічному інтернаті

На території Кіровоградської області станом на 13 серпня перебуває більше 10 тисяч внутрішньо переміщених громадян з території проведення АТО.

З метою надання своєчасної допомоги людям цієї категорії діють обласний та районні штаби, які координують дії щодо їх розселення, працевлаштування, а також отримання соціальних і пенсійних виплат. Допомагають у вирішенні багатьох питань працівники пожежно-рятувальної служби області

14 серпня працівники Управління ДСНС України в області відвідали переселенців, які наразі проживають у психоневрологічному інтернаті села Веселий Кут Новоукраїнського району. Звичайно, події, які сталися на сході, стали справжнім випробуванням для всіх жителів Луганської і Донецької областей, але особливо вони вплинули на життя людей з особливими потребами. Через вади здоров’я їм вкрай важко змінювати звичні для них обставини. Другою домівкою, де вони мають можливість, як і раніше, почувати себе комфортно, став цей інтернат для 31 людини з Донбасу. Серед них п’ятеро – лежачі інваліди, підопічні відповідного інтернату віком від 19 до 86 років з м.Попасна Луганської області. Вже півроку як вони проживають на кіровоградській землі.

«Колективом інтернату проведено дуже велику роботу, щоб наші співвітчизники адаптувалися й призвичаїлися до нових умов життя. Ми зробили все можливе і неможливе, аби кожен відчував захищеність і турботу, адже для них це дуже важливо», - розповідає рятувальникам директор психоневрологічного інтернату Едуард Бабенко. На керівній посаді Едуард Георгійович всього півтора року, але він змінив на краще багато моментів в житті інтернату. Працівники Управління ДСНС в області переконалися, що переселенцям зі сходу тут дуже подобається. Вони розповіли, що для них створено всі належні умови, щоб ні в чому не відчувати потреби. Окрім кімнат побутових і відпочинку, є зала для проведення культурно-масової роботи, медичний пункт та фізіотерапевтичний кабінет. Тут знаходяться люди переважно з вадами слуху і зору, але працівники інтернату знаходять індивідуальний підхід до кожного, допомагають розвиватися та соціально адаптуватися за допомогою прийомів арт-, ігротерапії та занять музикою. Директор інтернату поділився з рятувальниками своїми планами – зробити все можливе, щоб підопічні відчували себе затишно та комфортно на Кіровоградщині.

Прес-служба У ДСНС в області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Объявления
18.09.2017
23.05.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua