17:02, 17 серпня 2015 р.
Кіровоградщина: рятувальники відвідали переселенців, які проживають у психоневрологічному інтернаті
На території Кіровоградської області станом на 13 серпня перебуває більше 10 тисяч внутрішньо переміщених громадян з території проведення АТО.
З метою надання своєчасної допомоги людям цієї категорії діють обласний та районні штаби, які координують дії щодо їх розселення, працевлаштування, а також отримання соціальних і пенсійних виплат. Допомагають у вирішенні багатьох питань працівники пожежно-рятувальної служби області
14 серпня працівники Управління ДСНС України в області відвідали переселенців, які наразі проживають у психоневрологічному інтернаті села Веселий Кут Новоукраїнського району. Звичайно, події, які сталися на сході, стали справжнім випробуванням для всіх жителів Луганської і Донецької областей, але особливо вони вплинули на життя людей з особливими потребами. Через вади здоров’я їм вкрай важко змінювати звичні для них обставини. Другою домівкою, де вони мають можливість, як і раніше, почувати себе комфортно, став цей інтернат для 31 людини з Донбасу. Серед них п’ятеро – лежачі інваліди, підопічні відповідного інтернату віком від 19 до 86 років з м.Попасна Луганської області. Вже півроку як вони проживають на кіровоградській землі.
«Колективом інтернату проведено дуже велику роботу, щоб наші співвітчизники адаптувалися й призвичаїлися до нових умов життя. Ми зробили все можливе і неможливе, аби кожен відчував захищеність і турботу, адже для них це дуже важливо», - розповідає рятувальникам директор психоневрологічного інтернату Едуард Бабенко. На керівній посаді Едуард Георгійович всього півтора року, але він змінив на краще багато моментів в житті інтернату. Працівники Управління ДСНС в області переконалися, що переселенцям зі сходу тут дуже подобається. Вони розповіли, що для них створено всі належні умови, щоб ні в чому не відчувати потреби. Окрім кімнат побутових і відпочинку, є зала для проведення культурно-масової роботи, медичний пункт та фізіотерапевтичний кабінет. Тут знаходяться люди переважно з вадами слуху і зору, але працівники інтернату знаходять індивідуальний підхід до кожного, допомагають розвиватися та соціально адаптуватися за допомогою прийомів арт-, ігротерапії та занять музикою. Директор інтернату поділився з рятувальниками своїми планами – зробити все можливе, щоб підопічні відчували себе затишно та комфортно на Кіровоградщині.
Прес-служба У ДСНС в області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
13:00
15 липня
Як обрати барбершоп та на що звернути увагу
Новини компаній
11:07
12 липня
Вступ без НМТ та ЗНО!
Новини компаній
13:00
11 липня
Київстар ТБ та Агенти крові запрошують до ініціативи "Справжній супергерой – це ти"
Партнерський матеріал
12:43
11 липня
Мигдалевий пілінг Enerpeel MA: Ваш шлях до досконалої шкіри
Новини компаній
17:00
8 липня
Оголошення
16:53, 18 липня
11:28, 23 липня
6
live comments feed...