Як тільки комп’ютери стали невід’ємною частиною життя людини, багато хто почав гранти в онлайн ігри. Сьогодні такі ігри пропонують не тільки для дорослих, але й для дітлахів. Деякі діти спроможні грати в прості ігри на комп’ютері в 1,5 – 2 роки з допомогою батьків, інші вже можуть робити це самостійно.

Саме для самостійної ігри створено сайт http://mult-games.com.ua, де діти зможуть взяти участь у цікавій грі з улюбленими персонажами.

Проте постають питання, чи є користь від цих ігор та на скільки вони шкідливі? Давайте пошукаємо відповіді на ці питання.

Не для кого не є секретом, що кращі ігри для дитини – це ігри, в які вона грає разом з мамою або з татом. Адже відбувається не тільки навчальний процес, а й контакт між близькими людьми, якого дуже часто нам не вистачає.

Також, слід зазначити, що якщо дитина з самого маленького віку проводить дуже багато часу за комп’ютером, то через декілька років проблеми з зором вам гарантовані. І тоді настане гостра необхідність шукати і час ,і кошти на лікування.

Комп’ютерні ігри як наркотик, вони визивають звикання, тобто все без ігор дитина не може уявити свого існування. На задній план відходять спілкування з близькими людьми, з товаришами, а також ігри на свіжому повітрі та, такі необхідні для дітей будь якого віку, бігання, пригання, скакання. Весь вільний час дитятко проводить за комп’ютером.

Проте, слід сказати і про плюси флеш ігор.

Перш за все, вони мають розвиваюче направлення з різних тем. Адже, існують і продовжують створюватися ігри на вивчення алфавіти, цифр, кольору, геометричних фігур тощо. Такі ігри підходять для дітей від двох років.

А для дітей старшого віку можна запропонувати ігри квести, пошук відмінностей та предметів. Також дуже популярними є ігри, головною метою яких є догляд за тваринами. Такі ігри привчають дитину до бережного ставлення до братів наших менших.

По друге, існують ігри, в яких можна малювати та розфарбовувати. Тут розвиваються творчі здібності та можна вивчати колір.

Проте, слід зазначити, що необхідно регулювати час проведення дитини за комп’ютером. Як говорять: все повинно бути в міру. Тому з самого маленького віку, як тільки ви дозволите дитині гратися за комп’ютером, слід їй пояснювати, що не можна світом ігор замінювати спілкування з друзями, футбол чи просто час проведений за читанням книжки.

Ви є учителями ваших дітей, і дуже часто комп’ютерні онлайн ігри можна замінювати іграми у колі близьких людей. Тому що будь-яка гра навчає чомусь новому. Головне – буди відкритим для отримання нової інформації.