Як медперсонал Олександрійської лікарні допомагає фронту

Напевно немає ні одної людини в країні, яка б не була пронизана тими фактами, подіями тієї війни яка точиться на Сході нашої держави. Не залишився байдужим і колектив гінекологічного відділення олександрійської міської лікарні №1.

  • Ми ніколи не залишаємось осторонь в таких ситуаціях адже ми всі матері, маємо дітей, маємо чоловіків і всі проблеми держави ніколи не проходили осторонь нас. - розповідає завідуюча гінекологічним відділенням міської лікарні №1 Самченко Людмила Борисівна. – Кожну клітинку пронизують ті негативні явища, та війна та загиблі воїни, які є нажаль в нашої країни, а вони були комусь синами і чоловіками, тому ми не можемо залишатися просто спостерігачами в даній ситуації.

З початком діяльності волонтерських центрів в місті колектив відділення почав збирати та передавати допомогу. Спочатку відносили в пункти збору допомоги одяг, продуктами харчування та інші потрібні військовим речі. Спочатку все необхідне відносили до Координаційного центру волонтерів.

В кожну поїздку олександрійських волонтерів гінекологічне відділення вносило свій вклад, чи то харчі та одяг чи інші речі, але по можливості старалися допомогти всім можливим.

  • Перед кожною поїздкою волонтери звертається до нас та передають списки необхідного - розповідає Людмила Борисівна. – Працівники відділення дуже позитивно і добре ставляться до збору допомоги і відразу відгукуються на прохання про надання допомоги.

Не завершується тільки збором допомоги діяльність на благо фронту колективом гінекологічного відділення міської лікарні №1, входять в положення та допомагають вони і переселенцям з окупованих областей, зокрема вагітним жінкам, які звертаються в медичний заклад по допомогу. Коли ж до відділення потрапляють жінки, чоловіки яких перебувають в зоні АТО то стараємось і надаємо їм допомогу. Не можна не відзначити в цьому питання адміністрацію лікарні, яка йде на зустріч і пацієнтам і медичному персоналу.

  • Як тільки в наше відділення поступає пацієнт то ми відразу уточнюємо чи це не переселенці, чи чоловік зараз не на фронті, уточнюємо чи потрібна якась допомога, якщо так то я невідкладно доповідаю головному лікарю або його заступнику і ми вирішуємо чим можна допомогти, хоча б частково. – зазначає Людмила Борисівна. – Я як міський фахівець контролюю весь цей процес, адже потрібно розуміти потреби кожної людини.

Готуватися до наступної поїздки волонтерів персонал відділення починає вже зараз, щоб у разі їх нагального від’їзду в зону АТО з допомогою для військових, мати все необхідне для доправки солдатам.

Хоча у всеукраїнських ЗМІ зараз виникає багато питань до волонтерів, але всі розуміють, що наші – олександрійські волонтери не підведуть і все доправлять на передову.

І на прощання Людмила Борисівна від себе особисто та від гінекологічного відділення міської лікарні №1 передає військовим побажання:

  • Я особисто і колектив нашого відділення захоплені мужністю наших бійців і ми віримо в те, що перемога повинна бути, вона повинна бути найближчим часом. Ми захоплені мужністю наших воїнів і щирий їм уклін та подяка за те що вони забезпечують нам тут спокійний сон та мирне життя в цьому регіоні, за те що ми можемо тут спокійно працювати та спокійно жити . Це все лише завдяки їм, саме тому т ми бажаємо воякам міцного здоров’я, міцності духу, сили, терпіння і найближчим часом побороти ворога в прямому сенсі цього слова. І чекаємо їх живими додому, щоб вони були живі і здорові.

медичний персонал
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі