• Головна
  • Світловодський район: рятувальники перевіряють заклади освіти напередодні нового навчального року
15:16, 21 серпня 2015 р.

Світловодський район: рятувальники перевіряють заклади освіти напередодні нового навчального року

Безпека підростаючого покоління – це першочергове завдання кожної держави. Саме тому працівники Світловодського міськрайонного відділу Управління державної служби з надзвичайних ситуацій разом з іншими компетентними службами здійснюють комплекс організаційних та практичних заходів, спрямованих на забезпечення та приведення у належний протипожежний стан навчальних закладів міста перед початком нового навчального року.

19 серпня під час перевірки з керівниками навчальних закладів та викладачами були проведені інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій при виникненні загорання. Особлива увага приділялась перевірці наявності планів евакуації та позначки виходів на поверхах, наявності вогнегасників, їх справності та роз’ясненню правил користування ними. Оцінювалась можливість під’їзду пожежних автомобілів, зручність розташування та стан джерел протипожежного водопостачання тощо. Водночас проводився огляд класів, при цьому особлива увага приділялася стану електромережі у навчальних приміщеннях.

В ході перевірок були виявлені й недоліки, але до початку навчального року керівники та посадові особи навчальних закладів зобов’язуються усунути їх у найкоротші терміни.

Прес-служба У ДСНС в області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа в Кировограде
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...