Кіровоградщина: рятувальники дбають, аби нещасних випадків на воді було якомога менше

У спеку вода ніби припрошуює відпочити на березі річки чи ставка, врятувавшись таким чином від палючого сонця.

Та поряд з цим вона може і забрати життя, бо не пробачає недисциплінованості і безвідповідальності. Крім того, вона карає тих, хто легковажно ставиться до власної безпеки. Для того, щоб прикрих випадків на водоймах було якомога менше, рятувальники проводять рейдові перевірки дотримання громадянами правил безпечного відпочинку у кожному районі нашої області.

20 серпня такі перевірки відбулися у Компаніївському та Голованівському районах. Для цього рятувальники обрали найбільш улюблені місця відпочинку мешканців згаданих районів – ставки, на березі яких кожного літа плещуться відпочивальники. Рятувальники нагадали, що головною умовою безпечного відпочинку на воді є дотримання правил: ні в якому разі не вживати спиртного, намагатися відпочивати до 11-ї та після 16-ї і, головне, не допускати купання малолітніх дітей наодинці, а дорослі повинні обов’язково повідомити своїх рідних про місце їх знаходження.

Фахівці У ДСНС в області нагадали також про те, що забороняється вилазити на технічні та попереджувальні знаки, буї та інші предмети, стрибати у воду зі споруд, не пристосованих для цього, і у місцях, де глибина та стан дна не проглядаються, організовувати у воді ігри, пов’язані з пірнанням та захватом тих, хто купається.

Тож, шановні громадяни, пам’ятайте: дотримання цих простих правил забезпечить вам радісний, а головне – безпечний відпочинок.

Прес-служба У ДСНС в області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
12.06.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua