Рятувальниками Кіровоградської області створено резерв піноутворювача.

Для належного виконання завдань за призначенням пожежно-рятувальні підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій повинні бути оснащені необхідною технікою і обладнанням, а також забезпечені необхідними витратними та вогнегасячами речовинами.

Основною вогнегасячою речовиною для гасіння пожеж є вода. Поряд з тим для гасіння нафтопродуктів, а також деяких твердих горючих речовин необхідно застосування повітряно-механічної піни.

Для отримання піни застосовуються спеціальні піноутворювачі.

Масштабна пожежа, яка виникла у червні на нафтобазі БРСМ у Васильківському районі Київської області зумовила нагальну необхідність у забезпеченні пожежно-рятувальних підрозділів піноутворювачем.

На даний час, для забезпечення готовності підрозділів області до реагування на надзвичайні ситуації Управлінням ДСНС здійснено закупівлю 2 тонн піноутворювача.

Піноутворювач передано до районних підрозділів Управління на території обслуговування яких розташовані нафтобази. Зокрема до підрозділів м. Кіровограда передано 1 тонну, м. Олександрії – 600 кг та м. Знам’янки – 400 кг піноутворювача.

Піноутворювач буде складати оперативний резерв даних підрозділів та використовуватись лише у випадках крайньої потреби.

В подальшому Управлінням буде продовжуватись робота щодо забезпечення підпорядкованих підрозділів піноутворювачем, а також іншим необхідним пожежно-рятувальним обладнанням та матеріалами.

піноутворювач
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі