Більше 600 демобілізованих учасників АТО отримали психологічну допомогу

Таку цифру було озвучено під час виїзної наради щодо стану надання медико-психологічної допомоги учасникам АТО, що відбулася на базі обласного госпіталю ветеранів війни, під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Віти Атаманчук.

Звертаючись до присутніх, Віта Атаманчук відзначила, що на сьогодні всебічна підтримка має для учасників АТО надзвичайне значення, у тому числі, допомога, спрямована на їх психологічну реабілітацію.

Головний лікар госпіталю ветеранів війни Геннадій Сябренко повідомив, що психологічну допомогу вже отримали 629 учасників антитерористичної операції.

Окрім того, із 1300 воїнами були проведені групові заняття - з метою їхньої психологічної реабілітації та соціальної адаптації.

Із 5225 мобілізованими бійцями було проведено роботу, спрямовану на їхню психологічну підготовку до участі у бойових діях.

Цією підготовкою займаються спеціалісти Центру медико-психологічної реабілітації «КОМ-ПАС», що наразі успішно функціонує на базі обласного госпіталю ветеранів війни.

По завершенні наради її учасники мали нагоду ознайомитися із практичними заняттями, що для кіровоградських спецпризначенців провели спеціалісти «КОМ-ПАС».
учасники АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі