Пожежонебезпечний період триває – рятувальники продовжують здійснювати рейдові перевірки у лісових масивах області

Незважаючи на те, що залишився всього тиждень календарного літа, але через високу температуру повітря можна із впевненістю говорити, що пожежонебезпечний період ще буде тривати. Тому рятувальники спільно з працівниками лісового господарства продовжують здійснювати рейдові перевірки у лісових масивах, аби не допустити виникнення пожеж. 27 серпня саме така рейдова перевірка відбулася на території державного підприємства «Олександрівське лісове господарство». Загальна площа господарства складає 17 тисяч 798 гектарів, до якої входять, окрім Олександрівського, також Бірківське, Червоно-Рубаївське та Новомиргородське лісництва. «Ми проводимо всі необхідні заходи аби не допустити пожеж у лісовому масиві. Важливою профілактичною роботою є тісна співпраця з рятувальниками, – зазначає Віталій Терещенко головний лісничий ДП «Олександрівське лісове господарство» - впродовж всього весняно-літнього періоду ми спільно з працівниками Служби «101» здійснюємо рейдові перевірки, щоб не допустити вогняних зазіхань до лісу і це має свої позитивні результати - жодного випадку загоряння».

Також, окрім створення мінералізованих смуг, встановлення шлагбаумів до в’їзду у ліс та заборонних табличок, у працівників господарства є ще один ефективний метод для виявлення порушників та попередження виникнення загорянь: на території адміністративної будівлі розташована камера спостереження, яка дозволяє черговому диспетчеру спостерігати за лісовим масивом у радіусі понад 20 км.

Організатори рейду поспілкувалися з громадянами й нагадали їм, що не обов’язково розпалювати багаття, аби виникла пожежа - достатньо всього-навсього непогашеного сірника чи недопалка, щоб сталося загоряння. На завершення бесіди рятувальники та лісівники роздали громадянам відповідні листівки.

Прес-служба У ДСНС в області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua